1.000 TL’ye ofisteki arabanın donanımını yükselttik!

05.02.2022
1.000 TL’ye ofisteki arabanın donanımını yükselttik!


Prodüksiyon ekibimizden Esabil’in Hyundai i30 1.6 CRDI Team model aracına çeşitli donanım takıları alarak yükselttik.

Esabil’in otomobil donanımını yükselttik!

Isterseniz sözü uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDNShiftdelete.net

Kameralı LED dikiz aynası: https://app.hps.im/d7ct/e74aed15

Sese duyarlı ayak altı kumandalı LED şerit: https://app.hps.im/d7ct/f2ac10ec

Sinyal özellikli kayar LED far: https://app.hps.im/d7ct/364d7134

OBD2 Wi-Fi araç arıza tespit aracı: https://app.hps.im/d7ct/dd8176e9

LED ekranlı park sensörü: https://app.hps.im/d7ct/4436e6e9

USB’li üçlü araç oto çakmaklık: https://app.hps.im/d7ct/7a6b4217

Dikiz ayna üstünden görüntü kaydı yapabilmenizi elde eden Wondex araç içi kamerayı kullanarak yolculuklarınızda geçtiğiniz alanlara dair kaliteli videolar elde edebilirsiniz. Elde etmiş olduğu yüksek çözünürlüğünde olan görüntülerle kullanıcılarını memnun etmeyi başaran bu kamera, kaydettiğiniz videoları hem ekran üstünden hem de bilgisayarınızdan izleyebilmenizi sağlıyor. Hem araç içi çekimleri için hem de geri görüş desteği elde etmek için yararlanabileceğiniz bu kamera ile beraber oldukça yönlülüğün yarattığı avantajları değerlendirebilirsiniz.

Ergonomik şekilde monte edebilmeniz için bağlantı parçalarına haiz olan ürün, otomobilinizin kabininde güvenli bir halde kullanmaya başlayarak sarsıntısız çekimler yapabilmenize destek oluyor.

Bu ürün haricinde sese duyarlı ayak altı LED kumandalı 4’lü şerit ile araç içine ayrı bir ambiyans katarken, günümüzün tepe segment araçlarında gördüğümüz sinyal özellikli kayar LED far ile de Esabil’in aracına daha sportif ve orijinal bir hava katmaya çalıştık. Akıllı olmayan her araç sahibin elinde olması gereksinim duyulan modüllerden olan OBD2 donanımı da gene araca eklendi. Hyundai i30’da bulunmayan park sensöründe ise oldukça uygun fiyatı bulunan LED ekranlı park sensörünü tercih ettik.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.