1000R Kavisli Olan Samsung Odyssey G7 Duyuruldu!

02.06.2020
1000R Kavisli Olan Samsung Odyssey G7 Duyuruldu!

Yüksek kavisli bir monitör olan Samsung Odysey G7, piyasaya bomba gibi gelecek. Samsung firmasının sadece telefonla ile ilgili inovasyonlar yapıldığı düşünülüyordu. Fakat, Samsung bu atılımı ile birlikte her alanda inovasyon yapıldığını gösterdi.

Oyuncu ekipmanları kategorisinde birçok ürünü olan Samsung, organize ettiği bir etkinlikte dünyanın ilk 1000 R kavisli oyuncu monitörünü tanıttı. Bu monitör yüksek kavisi sayesinde dünyada ilk olma özelliğini taşıyor. Samsung’un çıkardığı Odysey F7 monitörü, haziran ayında satışa sunulacak.

Samsung Odysey G7 Özellikleri

İki farklı büyüklük seçeneği ile piyasaya sürülen oyuncu monitörü, 27 inç ve 32 inçlik seçenekleri ile bizleri karşılıyor. Tabi, monitörlerin büyüklük oranları gayet iyi. Bu durumda oyuncuları korkutabilir. Fakat, korkmanıza gerek yok. ‘’Eye Comfort’’ sertifikası ile birlikte görülüyor ki; bu ekranı aldığınızda gözleriniz sandığınız kadar yorulmayacak.

Odysey G7 özellikleri incelendiğinde 2560 x 1440 piksel özelliğinde WQHD bir ekran bizleri karşılıyor. Aynı zamanda da 600 cd/m2 parlaklık değerine sahip bu monitör, mükemmel bir kaliteye sahip. Monitörde oyuncu zevki de düşünülmüş. Bu bağlamda da monitöre çeşitli aydınlatma seçenekleri ile dizayn edilmiş bir aydınlatma sistemi bulunuyor. Bu özellik ile de oyuncular diledikleri gibi bir loş ortamı yaratabilirler.

Tüm İhtiyaçları Karşılıyor

Samsung yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre; Samsung Odyssey G7 monitörü, oyuncuların tüm ihtiyacını karşılayacak nitelikte. Ayrıca, bu üründe Nvidia G-SYNC desteği de var. Şirket yetkilileri bu ekrandan o kadar çok umutlu ki bu monitör ile sektörde bir numarayı olmayı bile hedefliyor. Şu an için Samsung Odyssey G7 fiyatı hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı fakat, gelecek aylarda ortaya çıkacaktır.

Samsung’un yaptığı piyasa açıklamasına göre ise bu ürün, haziran ayı içerisinde küresel pazara çıkacak.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir