20 Ocak Cuma nerede zelzele oldu? Zelzele mi oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler sıralaması

20.01.2023
20 Ocak Cuma nerede zelzele oldu? Zelzele mi oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler sıralaması


Bugün hangi bölgelerde depremler olduğu vatandaşlar tarafınca sorgulanıyor. Bugün Ege ve Adana bölgelerinde çeşitli sallantılar yaşandı. Son olarak İzmir’de arka arkaya meydana gelen depremler halkı endişelendirmişti. Peki 20 Ocak günü nerede zelzele oldu? İşte son depremler…

20 Ocak Cuma nerede deprem oldu? Deprem mi oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi

20 Ocak 2023 Cuma gününde ülke genelinde birçok değişik ilde yaşayan vatandaşlar “Zelzele mi oldu?” sorusunu sık sık sorgulamaya başladı. Bilhassa değişik bölgelerde yaşayan ve sallantılar bulunduğunu hisseden vatandaşlar AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafınca her gün gösterilen zelzele detayları ve saatlerini sorguluyor. Son olarak önceki gün İzmir’de arka arkaya yaşanmış olan sallantılar İzmir halkını endişelendirmişti. Peki 20 Ocak’ta nerede zelzele oldu?

20 Ocak 2023 nerede zelzele oldu?

Meydana gelen depremler AFAD ve Kandilli tarafınca her gün paylaşılıyor. Bugün 20 Ocak’ta belli belirsiz sarsıntılar hisseden vatandaşlar “Zelzele mi oldu?” şeklinde sorgulamalar yapıyor. Bugün gün içinde Ege ve Adana bölgelerinde çeşitli sallantılar meydana geldi.

Ege Denizi 3.5 ile ve Adana 2.5 ile sallandı.

İşte Kandilli Rasathanesi’nin 20 Ocak 2023 zelzele verileri:

20 Ocak 2023 AFAD zelzele verileri:

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.