2021-2022 BASKETBOL ALTYAPI BUSE GÖRER SEZONU ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

18.06.2022
2021-2022 BASKETBOL ALTYAPI BUSE GÖRER SEZONU ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDUManisa’da büyük coşku ve çekişmeye sahne olan 2021-2022 Basketbol Altyapı Buse Görer Sezonu sonlanmış oldu.  Müsabakalar sonunda Büyük Erkeklerde Yürekli Yıldızlar Spor Kulübü birinci oldu. U-18 Erkeklerde ise Akhisar Belediyespor Kulübü birinci olurken, U-18 Kızlarda Manisa Gençlik ve Masterler Spor Kulübü birinci oldu. U-16 Erkeklerde Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, U-16 Kızlarda Turgutlu Belediyespor Kulübü birinci oldu.

U-14 Erkeklerde Yürekli Yıldızlar Spor Kulübü, U-14 Kızlarda Manisa 8 Eylül Spor Kulübü birinci oldu.

U-12 Erkeklerde Yürekli Yıldızlar Spor Kulübü, U-12 Kızlarda Er-Gü Spor Kulübü birinci oldu. U-11 Erkeklerde Manisa 8 Eylül Spor Kulübü, U-11 Kızlarda Er-Gü Spor Kulübü birinci oldu.

U-10 Erkeklerde ise Manisa Önder Spor Kulübü, U-10 Kızlarda Er-Gü Spor Kulübü birinci oldu.

Dereceye giren takımlar için Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda merasim düzenlendi. Sporcu velilerinin de yoğun ilgi gösterdiği törende takımlara madalya ve kupaları Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yurt Hizmetleri Müdürü Seyhan Terzi, Spor Faaliyetleri Şube Müdürü Kerim Kocabıyık, Satın Alma Şube Müdürü Mustafa Ersuz, Basketbol İl Temsilcisi Doç. Dr. Gökhan Çobanoğlu ve hakemler tarafınca verildi. Dereceye giren takımları kutlama ederek başarılarının devamını dileyen Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Manisa’nın devamlı gelişim gösteren altyapısıyla Türk basketboluna yetenekli sporcular kazandırdığını söylemiş oldu.YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir