2022 Logo Baskılı Promosyon Ajandalar İle Yeni Yılda Markanızı İlk Siz Tanıtın!

01.11.2021
2022 Logo Baskılı Promosyon Ajandalar İle Yeni Yılda Markanızı İlk Siz Tanıtın!

Yeni yılda da marka tanıtımı için en çok tercih edilecek promosyon ürünleri kurumsal kimliğe ön plana çıkararak marka prestijini artıracaktır. Promosyon logo baskıları tüm zeminler üzerine yapılmaktadır. Her sektöre hitap eden promosyon ürünleri aynı zamanda diğer reklam araçlarına kıyasla akılda kalıcılık açısından daha etkilidir.

Promosyon ürünlerinde en çok tercih edilen ürünlerin başında ise Promosyon Ajanda ürünleri yer alıyor. Günümüz reklamcılığında tarihli ajanda ürünleri promosyon tanıtımlarında listenin en başında yer alarak marka bilinirliğini arttırıyor. Ajandalar, gündelik hayatta hemen hemen herkesin kullanabileceği sürekli el altında bulundurulan kullanım oranı yüksek ürünlerdir. Kurumsal logo baskılarını yıl boyu üzerinde yansıtan tarihli ajandalar bütçe dostu fiyatlarıyla da kalpleri feth ediyor.

Yılbaşında En Çok Tercih Edilen Toptan Ajanda Fiyatları ve Modelleri?

2022 yılında plan ve programın kolaylıkla düzenlenmesini sağlayan promosyon tarihli ajanda ürünlerinde çok fazla çeşitlilik ve baskı tekniği bulunmaktadır. Her bütçeye uygun fiyatlara sahip bu çeşitlilik kurumsal firmalara tanıtım konusunda oldukça avantaj sağlıyor. Promosyon ajandanın iç sayfalarının sayısına tasarım büyüklüğüne, Dış kapağının deri kalitesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Birden fazla baskı tekniğine uygun olan standart promosyon ajanda kapaklarına; UV baskı, Serigrafi baskı, Gofre baskı, Dijital baskı ve Sıcak baskı teknikleri uygulanmaktadır.

Promosyon ajanda modelleri; Klasik, spiralli, çantalı, organizer ve cep ajandası, günlük, haftalık, aylık tarihli veya tarihsiz olarak birbirinden farklı çeşitliliğe sahiptir. Kurumsal logonuzu resmedecek en etkili promosyon ajanda modeline tercih ederek markanızın yeni yılda prestij elde etmesini sağlayabilirsiniz.

2022 Baskılı Ajanda Ürünlerinde Bütçe Dostu Fiyatlar Bayeks Promosyonda!

Alanında uzman çalışanları ile İstanbul’un istoç bölgesinde firmalara hizmet veren Bayeks Promosyon kaliteli baskı ve bütçe dostu fiyatları ile yeni yılda en çok tercih edilecek promosyon firmaları arasındadır. Bayeks Promosyon ajandalar üzerine istenilen ölçü ve tasarımda baskı çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Siz de kurumsal markanızın yeni yılda ön planda olmasını ve müşterileriniz ile aranızda ki bağı güçlendirmek istiyorsanız baskılı ajanda siparişlerinizi şimdi verin. Yeni yılda markanızı tanıtan ilk siz olun.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.