2022 senesinde beklenmeyeni bekleyin! Tüm sırlar Astroşifa Ajandası’nda

23.12.2021
2022 senesinde beklenmeyeni bekleyin! Tüm sırlar Astroşifa Ajandası’nda


class=”medyanet-inline-adv”>

Astrolog Aygül Aydın ve Dr. Nadir Saraç’ın benzersiz önerilerinin yer almış olduğu Astroşifa Ajandası gezegen döngülerini kozmik sistemde yarattığı enerjileri sıhhat açısından değerlendiriyor.

Dr. Nadir Saraç, tek bir öneriyle muhteşem bir sağlığa kavuşmanın mümkün olmadığının altını çizerken Astrolog Aygül Aydın’ın gökyüzüne gore bazı mühim durumlara karşı dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan büyük günler ve tarihlerle 2022 yılının yol haritasını çiziyor.

2022 yılında beklenmeyeni bekleyin Tüm sırlar Astroşifa Ajandası’nda

2022 senesinde sadeleştirilmiş bir yaşam biçimini benimsemenin mutluluğu getirmiş olduğu bir dönem başlıyor. Ajanda gökyüzünün şifreleriyle gövde ve ruh uyumunu yakalamanın fırsatını sunuyor. Ay takvimini takip et, önerilerini yaz, yaşamını planla!

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.