2022 senesinde da naturel saçlar öne çıkacak

22.12.2021
2022 senesinde da naturel saçlar öne çıkacak


2022 yılında da doğal saçlar öne çıkacak

Saçları ile fark yaratmak isteyenlerin renklerini açıklayan Samet Zili, “İngiltere’de 2022 yılının sürpriz trendi çiçek pembesi ve lavanta balyajlar. Bu renkler şimdiden moda oldu” dedi.

CESUR SAÇLAR GÖRMEMİZ MÜMKÜN

Saç şekli trendlerini de değerlendiren Samet Zili, “Geride bıraktığımız seneler benzer biçimde gelecek yıl da doğallık ön planda olacak. Saç kesiminde bilhassa pandemi ile en fazlaca tercih edilen saç kesim modellerinden olan “Bob kesim” bu yıl trend olacak. Farklılık yaratmak isteyenlerin için ise kıvırcık uzun ve kabarık saçlar öne çıkıyor” diye konuştu.

Saç kesim modelleri ve renkleri hakkında konuşan Zili, “2022 yılının değişiklik yılı olacağını düşünüyorum. Kısa saçlar, keyifli renkler ile yürekli saçlar görmemiz mümkün. Saç kesiminin ve renginin yüz şekline ve saç tipine muhteşem şekilde uyarlandığından güvenli olmasınız. Bunun için saç tasarımcınızla ön görüşme yaparak, görüşlerinden faydalanabilirsiniz” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.