2022’de güzel duyu ve güzellik zamanları…

10.01.2022
2022’de güzel duyu ve güzellik zamanları…class=”medyanet-inline-adv”>

6 Mart-5 Nisan: Venüs’ün Kova burcundaki seyahatiyle bilhassa bacaklarımızı güzelleştirmek ya da güzellikle ilgili sıradışı yöntemler tecrübe etmek için ideal.

5 Nisan-2 Mayıs: Venüs’ün Balık burcundaki seyahatiyle ayak bakımına gitmek için uygun.

2-28 Mayıs: Venüs’ün Koç burcundaki seyahatiyle yüz estetiği, yüzdeki kırışıklıklar ve sivilcelerle ilgili tedaviler yapılabilir.

28 Mayıs-23 Haziran: Venüs’ün Boğa burcundaki seyahatiyle gardırobunuzu yenileyebilir, güzel giysiler alabilirsiniz. Venüs Boğa burcunda yönetici pozisyonunda olduğundan her türlü güzel duyu için uygun bir dönem.

23 Haziran-19 Temmuz: Venüs’ün İkizler burcundaki seyahatiyle el ve tırnak bakımı, cilt temizliği, sizi daha genç gösterecek uygulamalar yapılabilir.

18 Temmuz-11 Ağustos: Venüs’ün Yengeç burcundaki seyahatiyle meme büyütme/küçültme işlemleri yaptırmak, bedenimizi şekillendirecek spor aktivitelerine adım atmak için ideal.

class=”medyanet-inline-adv”>

11 Ağustos-5 Eylül: Venüs’ün Aslan burcundaki seyahatiyle saç bakımı yaptırmak, saçlara yeni bir model ve biçim vermek, serumlar uygulamak, kısacası saçlarınıza dair her türlü işlemi yaptırmak için uygun bir vakit.

5-29 Eylül: Venüs’ün Başak burcundaki seyahatiyle rejime adım atmak ve bilhassa karnınızı eritecek uygulamalara girmek için ideal bir süreç.

29 Eylül-23 Ekim: Venüs’ün Terazi burcundaki seyahatiyle her türlü güzel duyu için uygun bir dönem! Zira Venüs Terazi burcunda kuvvetli pozisyonda; güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

23 Ekim-16 Kasım: Venüs’ün Akrep burcundaki seyahati yardımıyla bilhassa burun operasyonları için uygun bir süreç…

16 Kasım-10 Aralık: Venüs’ün Yay burcundaki seyahatiyle bedene fit bir görünüm kazandırmak, postür emek harcamaları ve esneme hareketleri yapmak için sema sizi destekleyecek.

10 Aralık’tan yıl sonuna kadar Venüs’ün Oğlak burcundaki seyahatiyle eklemler, kemikler, dişler ve cilt bakımı için ideal.

Not: Venüs’ün sert açılar alacağı tarihlerdeyse güzellik çalışmalarından uzak durun! Bunlar 19 Mart, 27 Mayıs, 18 Haziran, 14 Temmuz, 27 Ağustos, 24 Eylül, 20 Ekim, 6 Kasım ve 4 Aralık… Tüm bu tarihlere +/- 3 gün ilave edin.

 

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.