2023 BMW 7 Serisi kamuflaj ile görüntülendi

04.02.2022
2023 BMW 7 Serisi kamuflaj ile görüntülendi


BMW, yeni modellerinde otomobil tutkunlarının karşısına ciddi tasarım değişiklikleriyle çıkacak. 2023 BMW 7 Serisi kamuflajlı olarak görüntülendi. Eski modele gore daha sportif çizgiler ile karşımıza çıkan yeni BMW 7, bölünmüş farlar ile çevrili belirgin bir ızgaraya haiz olacak. Paylaşılan görsellerde oldukça iddialı ve işlevsel ön tampon dikkat çekiyor. Volkswagen Polo 2022 fiyat sıralaması Vatanımızda en […]

BMW, yeni modellerinde otomobil tutkunlarının karşısına ciddi tasarım değişiklikleriyle çıkacak. 2023 BMW 7 Serisi kamuflajlı olarak görüntülendi.

Eski modele gore daha sportif çizgiler ile karşımıza çıkan yeni BMW 7, bölünmüş farlar ile çevrili belirgin bir ızgaraya haiz olacak. Paylaşılan görsellerde oldukça iddialı ve işlevsel ön tampon dikkat çekiyor.

Volkswagen Polo 2022 fiyat listesi


Volkswagen Polo 2022 fiyat sıralaması

Vatanımızda en oldukça tercih edilen modellerden önde gelen Volkswagen Polo 2022 fiyat sıralaması ve teknik özellikleri ile karşınızdayız.

2023 BMW 7 Serisi sportif görünümü ile dikkat çekiyor

Ön çamurlukta şarj portu yer ediniyor. Şirket neredeyse açıklama yapmasa da yeni BMW 7 ailesinin tüm üyelerinin plug-in hibrit olacağı tahmin ediliyor.

Gömme kapı kollarına haiz olan yeni model, görünüşe gore sürtünme katsayısı mevzusunda beklentileri fazlasıyla karşılayacak. İnce arka farlar ve köşeli tasarıma haiz tamponu ile dikkat çeken yeni BMW 7, oldukça şık görünüyor.

Daha ilkin sızdırılan fotoğraflarda yeni BMW 7 ailesinin iX benzeri iç tasarım ile geleceği kesinleşmişti. Yeni modelde 12.3 dijital gösterge paneli ve 14.9 inç bilgi-eğlence sistemi kullanılacağı tahmin ediliyor.

Düzey 3 yarı otonom sürüş sistemiyle geleceği belirtilen model, yeni bir direksiyon tasarımına haiz olacak. BMW, geçtiğimiz yıl V12 motor seçeneğini gelecek nesil 7 Serisi ile kaldıracağını deklare etti. 2023 BMW 7, V8 motor ile kullanıcılara sunulacak.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.