399 TL tutarındaki Death Stranding Game Pass’e geliyor!

20.08.2022
399 TL tutarındaki Death Stranding Game Pass’e geliyor!


2019 senesinde PlayStation’a hususi bir oyun olarak gösterilen Death Stranding, nihayet PC Game Pass’e ekleniyor. 2020’de Windows bilgisayarlara gelen Death Stranding, gelecek hafta PC için Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek.

Death Stranding, 23 Ağustos’ta PC Game Pass’e eklenecek

Death Stranding’in bilgisayar versiyonunda görevli olan 505 Games, Game Pass abonelerini sevindirecek haberi verdi. Meşhur oyun tasarımcıs Hideo Kojima’nın yapımı, 23 Ağustos tarihinden itibaren Microsoft’un abonelik hizmetinden erişilebilir olacak.

505 Games Küresel Topluluk Direktörü Antonela Pounder tarafınca meydana getirilen açıklamada Windows 10 ve Windows oyuncularının Death Stranding’i oynayabileceğini söylemiş oldu. Yalnız acayip bir halde PC Game Pass’e eklenen versiyon Death Stranding Director’s Cut olmayacak.

Kargo taşımaya devam: Death Stranding 2 geliyor!


Kargo taşımaya devam: Death Stranding 2 geliyor!

Death Stranding 2 ne süre çıkacak? Oyunun başkarakterinden Death Stranding 2 için ilgi çekici açıklamalar geldi.

Death Stranding’in 23 Ağustos’tan itibaren bir tek PC Game Pass abonelerine sunulacağını belirtelim. Doğrusu Xbox konsollarında yada Xbox Game Pass için kullanılamayacak. Oyunun aslına bakarsanız Xbox konsollarına çıkış yapmadığını da hatırlatmak gerekiyor. PC Game Pass’in aylık 29,99 TL’den sunulduğunu belirtelim.

Hideo Kojima’nın başarı göstermiş oyunu uzun bir süredir PS Plus’da mevcuttu. Oyunun hem orijinal sürümü hem de Director’s Cut versiyonunu PlayStation Plus aboneliği kapsamında deneyebilirsiniz.

Hideo Kojima’nın en acayip oyunlarından kabul edilen Death Stranding, devam yapımıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor olabilir. İlk oyunun başkarakteri olan oyuncu Norman Reedus, Death Stranding 2 için merak uyandırdı. “İkincisine daha yeni başladık” ifadelerini kullandı.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.