4 Şubat Cuma BİM’de satılacak teknolojik ürünler

31.01.2022
4 Şubat Cuma BİM’de satılacak teknolojik ürünler


Türkiye’deki yüksek teknoloji vergileri ve dolar kurunun durağan(durgun) olmaması tüm ürünlerin fiyatlarını negatif etkiliyor. Durum bu şekilde olunca tüketiciler çeşitli marketlerde piyasaya nazaran daha ucuza satılan ürünlere yöneliyor. Bu aşamada imdada BİM, A101 ve ŞOK giriyor.

Bahsettiğimiz zincir marketlerden önde gelen BİM, 4 Şubat Cuma günü satışa sunmuş olacağı teknolojik ürün ve aksesuarlarını duyurdu. İşte BİM’de satılacak ürünler..

Öğrencilerine MacBook ve iPad dağıtan okul gündem oldu!


Öğrencilerine MacBook ve iPad dağıtan okul gündem oldu!

ABD’deki bir eyaletin okul sistemi, her öğrenciye MacBook Air yada iPad dağıtmaya karar verdi. Öğrenciler ek olarak yazılım eğitim alacak.

4 Şubat BİM teknolojik ürünler

Bu hafta BİM market zincirlerine gelen ürünler içinde; oyuncu ekipmanları, telefon takıları şeklinde ürünler yer ediniyor. Her birinin fiyatına baktığımızda ise piyasaya nazaran averaj yüzde 20 daha ucuza satıldığını görüyoruz.

Corby FX95T G-Force Direksiyon Seti

PC, oyun konsolları ve Android akıllı telefonlar ile uyumlu olan bu direksiyon setinde direksiyon, pedal ve vites bulunuyor. 3 değişik açı ayarı ve titreşim motoru bulunana sette yarış ve simülasyon oyunlarını daha zevkli ve gerçekçi bir halde oynayabilirsiniz.

Ürünün fiyatı ise 1.199 TL.

HP Pavilion 800 5JS06AA Kablolu Oyuncu Klavyesi

Kırmızı mekanik anahtarlar, minimum gürültü ile direnç ve ek olarak 50 milyon tıklama ömrü ile süratli hareket için tasarlananan bu klavye, yazılım olmadan, ışık hızını, yönünü ve daha fazlasını değiştirerek renkli 4 bölgeli LED arka aydınlatmasını özelleştirmeye olanak tanıyor.

Hususi ses tuşları ve dahili 3,5 mm analog kulaklık bağlantı noktasıyla mikrofonunuzu sessize alabiliyorsunuz. Çıkarılabilir bilek desteği, oyun oynarken bileklerdeki baskıyı hafifletmek için ergonomik rahatlık sunuyor.

Ürünün fiyatı ise 799 TL.

PoloSmart FS45 Soundair Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kablosuz TWS Kulaklık

Cihazınızı istediğiniz alanda müzik dinlemek için kullanabilir, müzik dinlerken tek bir düğmeye basarak gelen telefon çağrılarınıza cevap verebilirsiniz. Kulaklığınız yüksek performanslı mikrofonu yardımıyla görüşmelerinizi net bir halde yapmanızı sağlar ve hepsi bir arada ses çözümü sunar.

Ürünün fiyatı ise 149 TL.

Polosmart Gaming Mouse Seti

Oyuncuların ihtiyacını fazlasıyla karşılayan bu sette 3200 DPI çözünürlüğünde olan, 6 değişik fonksiyon tuşu, LED ambiyans aydınlatmaya haiz oyuncu faresi ve mousepad bulunuyor.

Ürünün fiyatı ise 49 TL.

Bu donanımlar haricinde bazı aksesuarlar da yer ediniyor:

 • Polosmart mobil canlı izlenme seti: 249 TL.
 • Polosmart ışık bağlantılı tripod: 69 TL.
 • USB masa LED lamba: 49 TL.
 • Katlanabilir laptop standı: 39 TL.
 • Kumandalı LED RGB şerit: 49 TL.
 • 20W şarj adaptörü: 99 TL.
 • Plazma lambası: 59 TL.
 • Tablet çantası: 22 TL.
 • Laptop ve evrak çantası: 29 TL.
 • Renkli LED yazı tahtası: 39 TL.
 • Polosmart akım korumalı USB girişli ve 3’lü priz: 79 TL.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.