50 yaşlarında anne olan Naomi Campbell bebeği hakkında konuştu

16.02.2022
50 yaşlarında anne olan Naomi Campbell bebeği hakkında konuştuGeçtiğimiz mayıs ayında anne olan model ve oyuncu Naomi Campbell, kızıyla beraber ilk kez objektif karşısında poz verdi


50 yaşında anne olan Naomi Campbell bebeği hakkında konuştu

90’lı yılların meşhur modeli Naomi Campbell, geçtiğimiz mayıs ayında toplumsal medya hesabından yapmış olduğu bir paylaşımla anne bulunduğunu duyurmuştu. 50 yaşlarında ilk kez anne olup herkesi şaşırtan Campbell, bir dergiye röportaj verdi. Bebeğinin evlatlık olduğu konuşulan meşhur model, iddialara yanıt verdi.

Naomi, yeni röportajı esnasında çekingen davrandı ve kızının evlat edinilmediğini teyit etmesine karşın, ilk doğumu hakkında daha çok detay vermedi.

“ŞİMDİYE KADAR YAPTIĞIM EN İYİ ŞEY”

Sadece, geniş dost çevresi ve ailesinden oldukça azca kişinin, kendisinin ebeveyn olmayı planladığını bildiğini itiraf etti: “Bir taraftan ona haiz olduğumu bilen insanların sayısına güvenebilirim. O hayal edebileceğim en büyük nimet. Bu şimdiye kadar yaptığım en iyi şey.”

 

50 yaşında anne olan Naomi Campbell bebeği hakkında konuştu #1

50 yaşında anne olan Naomi Campbell bebeği hakkında konuştu #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.