500 TL altı en iyi TWS kulaklıklar!

17.02.2022
500 TL altı en iyi TWS kulaklıklar!


Son dönemlerin en popüler giyilebilir teknolojik cihazlarından olan bluetooth kulaklıklar, her an müzik dinlemenize olanak sağlıyor. Birçok marka, değişik özelliklerde kablosuz çalışan bluetooth kulaklık üreterek kullananların beğenisini kazanmaya çalışıyor. Ikimiz de sizler için en iyi ve en popüler kablosuz kulaklıkları seçtik. İşte kablo bağımlılığından kurtulmak isteyen müzik severlerin alabileceği 500 TL altı en iyi TWS kulaklıkları bir araya getirdik!

500 TL altı en iyi TWS kulaklıklar

Isterseniz sözü uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDNShiftdelete.net

Anker SoundCore R100 satın almak için: https://app.hps.im/d7ct/afc92428

Oppo Enco Buds satın almak için: https://app.hps.im/d7ct/9ecfc5b2

Xiaomi Earbuds satın almak için: https://app.hps.im/d7ct/7bd2fc45

Philips TAT2205 TWS satın almak için: https://app.hps.im/d7ct/1101cc36

Haylou GT1 satın almak için: https://app.hps.im/d7ct/2c299817

Anker SoundCore R100

Ülkemize yeni giriş gerçekleştiren Soundcore R100 TWS Blutooth Kulaklık, küçük ve kompakt bir tasarıma haiz. Siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunan aygıt, kulak içi kulaklık yapısıyla konforlu bir edinim vadediyor.

IPX5 sertifikası alan kulaklık, su geçirmez özelliğe haiz. Aygıt, tek şarjla 6,5 saate kadar pil ömrü bulundururken; şarj kutusu ile ise 25 saate kadar çalma süresi sunuyor. Kulaklığın şarjı ise 1,5 saatte tam doluma ulaşıyor.

Telefon görüşmelerinde daha kaliteli bir ses sunmak isteyen model, çift mikrofon ile donatılıyor. 10 mm dinamik sürücüler, gelişmiş bas ve frekans aralığı sağlıyor. BassUp adlı hususi algoritam vasıtasıyla ise ses çıkışı ve bas yoğunluğu daha kaliteli bir hale geliyor. Kulaklık, her insana rahat bir kullanım deneyimi yaratmak için üç değişik boyutta kulaklık ucu getiriyor.

Oppo Enco Buds

Kablosuz kulaklıklar gün içinde oldukça verimli olabiliyorlar. Kulak içi kablosuz kulaklıklar ses kalitesi, şarj süreleri ve konforu ile ön plana çıkıyor. Vatanımızda satışa çıkan OPPO Enco Buds, tüm gün kesintisiz müzik dinlemeyi sunabiliyor.

Enco Buds, 24 saatlik bir pil ömrüne haiz. Tüm gün kesintisiz bir halde müzik dinlenebiliyor. Akıllı çağrı gürültü azaltma, otomatik bağlantı ve düşük gecikmeli oyun modu (80ms) ile mobil oyun severlere de hitap ediyor. Kulaklıkların kendi şarjı ile 6 saat müzik dinlemenizi sağlayabileceği ve kutusu yanınızdaysa bu sürenin 24 saate kadar çıkabileceği belirtiliyor.

Xiaomi Earbuds

Airdots tam kablosuz kulaklıklar içinde en oldukça konuşulan modellerden bir tanesi. Devamlı olarak fiyatı değilen bir tek fiyatı uygun bulunan modelin özellikleri de kullanıcıları mutlu ediyor. 35.4 GR ağırlığa haiz kablosuz kulaklık, avuç içine sığacak kadar küçük tasarlanmış. Kulaklıklar, kulak üstünde oldukça şık duruyor.

Şarj kutusu olarak adlandırdığımız ve kutunun içinde kulaklıklar çıkıyor. Kulağa tam oturan kulak içi kulaklıklar telefonuna Bluetooth 5.0 teknolojisi ile bağlanıyor. Bu bağlantı özellikleri ile 10 metreye kadar telefonunuzdan uzaklaşabiliyorken, gecikmesiz bir ses deneyiminden faydalanabiliyorsunuz. Bu özellik, oyuncuların nefret etmiş olduğu ses gecikmesinin de önüne geçiyor.

Philips TAT2205

Her bir kulaklıkta bulunan düğmeler yardımıyla dinleme deneyiminizi kolaylıkla denetim edebilirsiniz. Ses düzeyini ayarlama, şarkıları geçme ya da duraklatma, gelen aramaları reddetme yada kabul etme benzer şekilde birçok işlemi telefonunuzu çıkartmadan rahatça yapabilirsiniz.

Tek bir şarj 4 saate kadar oynatma süresi sunan kulaklık, tamamen şarj edilmiş bir kutu ile 8 saat daha oynatma süresi sunuyor. Kutuda bir tek 15 dakikalık kısa bir şarjla 1 saat oynatma süresi elde edebilirsiniz. Kulaklığın kutusu USB Type-C bağlantısı ile 2 saatte tam şarja ulaşabiliyor.

Haylou GT1

Kulak içi kulaklıklar içinde uygun fiyatlı bir model olarak karşımıza çıkan Haylou GT1, şarj kutusu içinde taşınıyor. Bu şarj kutusu kulaklıkların hem kaybolmamasını hem de şarj olmasını sağlıyor. Kulaklıklar ve şarj kutusunun batarya boyutu ile beraber kulaklıklar 12 saatlik bir kullanım süresi sunuyor. Bluetooth 5 teknolojisini kullanan Haylou GT1, PUBG benzer şekilde oyunlarda ve müzik deneyimi mevzusunda kullanıcılara hem geniş bir kapsama alanı hem de gecikmesiz bir ses deneyimi vaat ediyor.

Kulakların üstündeki mikrofon ile konuşma yapabilmenin yanı sıra telefonunuzun üstündeki akıllı asistanınız ile de iletişime geçebiliyorsunuz. Kulaklıkların üstünde herhangi bir düğme yada buton bulunmuyor. Bunun yerine dokunmaya duyarlı olan kulaklıklar, dokunma ile müziği denetim etme benzer şekilde işlevsellikleri kullanıcılara sunuyor. Bu videomuzda kulaklık hakkında fikirlerimizi sizlere aktardık. Siz de incelememizin peşinden fikirlerinizi biz ile paylaşabilirsiniz. İyi seyirler.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir