6 oyuncu müddetsiz kadro dışı

09.04.2022
6 oyuncu müddetsiz kadro dışıBulut, yazılı açıklamasında, takımda bazı futbolcuların geçen hafta teknik direktör Hakan Karaca’yı bahane ederek antrenmana çıkmadığını anımsattı.

Bunun, Kırşehir Belediyespor sevdalılarına meydana getirilen bir saygısızlık bulunduğunu aktaran Bulut, göreve geldikleri günden beri hiçbir oyuncuyu zorda yada darda bırakacak bir durumun ortaya çıkmasına izin vermediklerini açıkladı.

Kendilerine emanet edilen yönetim görevini hakkıyla yerine getirmek için ne gerekiyorsa Kırşehir Belediyespor’un menfaatleri doğrultusunda halletmeye devam edeceklerini vurgulayan Bulut, şunları kaydetti:

“Asla kimse Kırşehir Belediyespor’umuzun üstünde değildir. Dolayısıyla meydana getirilen bu yanlış ve kabul edilemez hatanın baş sorumlusu olan 6 oyuncuyu müddetsiz kadro dışı bıraktık. Umuyoruz ki bu meydana getirilen yanlış tekerrür etmez. Başta şanlı taraftarlarımız olmak suretiyle Kırşehir Belediyespor’umuza uzaktan yakından destek olan kıymetli Kırşehir halkına bunu açıklamamız gerekti. Biz bugüne dek emanet edilen mukaddes göreve asla ihanet etmedik. Kırşehir Belediyespor’umuzun hakkını her platformda savunacağız.”

Öte taraftan, kadro dışı bırakılan futbolcuların Harp Yorulmaz, Ozan Karabacak, Hasan Kaşıkara, Serhat Yeşilördek, Eren Taşkın ve Harp Taga olduğu öğrenildi.ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.