A Ulusal Hanım Futbol Ekibi’nda aday ekibi açıklandı

11.02.2022
A Ulusal Hanım Futbol Ekibi’nda aday ekibi açıklandıTürkiye Futbol Federasyonundan (TFF) meydana getirilen açıklamaya nazaran, aday ekibe çağrı edilen oyuncular 14 Şubat Pazartesi günü Riva’daki TFF Hasan Doğan Ulusal Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanacak. Ay-yıldızlılar, 23 Şubat’ta Gürsel Aksel Stadı’nda Sırbistan ile karşılaşacak.

Teknik direktör Necla Güngör Kıragası yönetimindeki A Ulusal Ekip’ın aday kadrosunda şu futbolcular bulunuyor:

Kaleciler: Selda Akgöz (ALG Spor), Gamze Nur Yaman (Zhilstroy 1), Ezgi Çağlar (Fenerbahçe), Fatma Şahin (Beşiktaş Vodafone).

Defans: Kezban Tağ, Ece Tekmen, Gülbin Hız (ALG Spor), Büşra Kuru (Neiderkirchen), Didem Karagenç (Beşiktaş Vodafone), İpek Kaya (Stade Brestois 29), Dilan Yeşim Taşkın (Neulengbach), Meltem Karadağ (Recklinghausen), Ümran Özev (Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget).

Orta Saha: Ebru Topçu, İlayda Civelek, Emine Ecem Esen (ALG Spor), Ece Türkoğlu (Old Dominion University), Elif Keskin, Sedanur İncik, Zeynep Gamze Koçer (Beşiktaş Vodafone), Didem Dülber (Galatasaray Hepsiburada), Derya Arhan (WULF Z Fatih Karagümrük), Nur Yaren Özpolat (Enskede IK Dam).

Forvet: Yağmur Uraz (Beşiktaş Vodafone), Birgül Sadıkoğlu (Galatasaray Hepsiburada), Miray Cin (Duisburg).YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.