A101 Kapıda Uygulaması İle Siparişler Eve Gelecek

A101 Kapıda Uygulaması İle Siparişler Eve Gelecek

A101 kapıda uygulaması ile siparişler eve gelecek; Türkiye’de bulunan en önemli ve en çok bilinen süpermarket zincirlerinden A101, yeni mobil uygulaması olan A101 Kapıda uygulaması müşterilerin hizmetine sunuldu. Son zamanlarda market ürünlerini kapınıza kadar getiren birçok uygulama vardı. A101 süpermarket zinciri de değişime ayak uydurdu ve atılımda bulundu.

Uygulamaya sipariş verildiğinde bulunduğunuz lokasyon içerisinde size en yakın mağaza ile iletişim kuruluyor ve siparişler kapınıza kadar gönderiliyor. Gönderim yapacak mağazaların eve yakın olmasından dolayı da zamandan tasarruf ediliyor.

A101 Kapıda Uygulaması İle İlgili Açıklama Yapıldı

A101 Kapıda uygulaması hakkında açıklama yapılırken ‘uygun fiyat’ vurgusu yapıldı. A101, 12.yılını kutlarken, uygulamayı devreye sokacak. Bunun içinde tarih 28.04.2020 olarak görülüyor. İlk etapta Kadıköy, Ataşehir ve Üsküdar ilçelerinde başlanılan bu proje kısa süre içerisinde farklı lokasyonlara ulaşacak. Bu uygulamanın lokasyonu her geçen gün arttırılacak ve ürünler evlere teslim edilecek.

A101 tarafından müşterilerin hizmetine sunulan A101 Kapıda uygulaması, Google Play Store ve App Store üzerinden indirilebiliyor. Uygulamayı her yerde her zaman kullanabilirsiniz. Fakat, şunu belirtmekte fayda var; A101 bu uygulamayı şu an sınırlı lokasyonda deniyor. Yukarıda belirtilen ilçelerde bulunan vatandaşlar, uygulamadan faydalanabilir. İleri ki zamanlarda tüm Türkiye’ye yayılması bekleniyor.

Market Alışverişinde Yeni Dönem

Teknolojinin hayatımıza iyice girmesi ile birlikte hayatımızda birçok değişiklik oldu. Bunlardan birisi de alışveriş yapma alışkanları oldu. Daha önceden geleneksel şekilde marketlere gidip, alışverişler yapılıyordu. Fakat, dijitalleşen dünya ile birlikte sanal marketler ortaya çıktı. Sanat marketler, kullanıcıya kredi kartı, kapıda ödeme imkanları sunarak hizmetler vermeye başladı. Normal şartlarda bulamayacağınız tüm ürünleri sanat marketlerden bulma şansınız arttı.

Market market dolaşarak harcanılan zamanlar tarihe karışacak gibi görünüyor. Dijitalleşme ile birlikte market market dolaşmak bir parmak kadar uzaklıkta. A101 Kapıda uygulaması da bu değişimi görmüş olacak ki hizmete giriyor.

Zamanla ortaya çıkan yeni sanal market yapılanmaları şu an geniş lokasyonlara ulaşmış durumda. A101’in bu kadar geç kalması, rakipleri ile rekabetini ne derece etkiler? Bunu ilerleyen süreçteki veri-analizinden sonra konuşacağız.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.