ABD’de karla tanışan panda doyasıya eğlendi

05.01.2022
ABD’de karla tanışan panda doyasıya eğlendiABD’nin başkenti Washington’daki Ulusal Hayvanat Bahçesi’nde ilk kez kar gören pandanın keyifli anları görüntülendi.


ABD'de karla tanışan panda doyasıya eğlendi

ABD’de yoğun kar ve fırtına tesirini sürdürüyor. Başkent Washington’a dün düşen senenin ilk karı yaşamı negatif etkilerken, devlet daireleri ve okullar kapatıldı.

Kentteki Smithsonian Ulusal Hayvanat Bahçesi’nde ise gülümseten anlamış olur yaşandı. Bahçedeki 16 aylık panda Xiao Qi Ji, ilk kez kar görmüş oldu.

KARDA YUVARLANDI

Karla tanışan panda, bahçeyi kaplayan karda yuvarlanarak karın tadını çıkardı. Öteki pandayla beraber de oynayan Ji, doyasıya eğlendi. İki pandanın keyifli anları güvenlik kamerasına yansırken, yoğun kar yağışı sebebiyle hayvanat bahçesi ziyarete kapatıldı.

ABD de karla tanışan panda doyasıya eğlendi #1

ABD de karla tanışan panda doyasıya eğlendi #2

ABD de karla tanışan panda doyasıya eğlendi #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.