ABD’li şarkıcı Della Miles uyardı: Dertleri Türkiye’yi…

Türkiye’yi aciz göstermek için başlatılan sözde yardım kampanyasına ilk tepki İletişim Başkanı Fahrettin Altun’dan gelmişti. Türk dostu, ABD’li …

03.08.2021
ABD’li şarkıcı Della Miles uyardı: Dertleri Türkiye’yi…

Türkiye’yi aciz göstermek için başlatılan sözde yardım kampanyasına ilk tepki İletişim Başkanı Fahrettin Altun’dan gelmişti. Türk dostu, ABD’li şarkıcı Della Miles de bu paylaşım için uyarı yaptı.

Ege ve Akdeniz’de ormanlarımız ve içerisinde yaşayan can dostlarımız günlerdir süren bir saldırı ile yaşamlarını yitiriyor. Tüm Türkiye büyük bir birliktelikle bunu yapan hainlere inat cansiperane bir mücadele sergiliyor. Devletimiz tüm araçları ve ekipleri ile 7/24 çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

PKK elebaşlarından Murat Karayılan’ın orman yakma talimatı ortadayken, terör örgütü PKK ile bağlantılı olan “Ateşin Çocukları İnisiyatifi” isimli grup, orman yangınlarını üstlendiğini ilan etmişken bir anda sosyal medyada bir yardım çağrısı dönmeye başladı.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun bu işin yurt dışından ve tek merkezden organize edildiğini ‘ideolojik saiklerle,devletimizi aciz göstermek, devletmillet birlikteliğimizi zayıflatmak amacıyla başlatıldığını’ belirtti…

Buna rağmen sözde kampanyaya destek verenlere ABD’li ünlü şarkıcı ve söz yazarı Della Miles’tan ikaz geldi. Miles, “PKK’yı destekleyen Avrupa ve Amerika ormanları yakarak Türkiye’ye diz çöktürmeye çalışan PKK ve siz halen ‘Help Turkey’ diyerek PKK destekçilerinden yardım dileniyorsunuz. Yazık size” diyerek paylaşımda bulundu.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir