Çömez Cadı’nın Rüya’sı son haliyle şaşkına çevirdi! Şimdilerde ne yapıyor?

06.01.2022
Çömez Cadı’nın Rüya’sı son haliyle şaşkına çevirdi! Şimdilerde ne yapıyor?Merve Boluğur’un tanınmasını elde eden Çömez Cadı dizisinde Rüya karakterine yaşam veren İrem Erkaya, seneler içinde bir fazlaca değişti. Değişime kızıl saçlarından başlamış olan Erkaya, herkesi şaşırttı.


Acemi Cadı'nın Rüya'sı son haliyle şaşkına çevirdi! Şimdilerde ne yapıyor?

Şenay Gürler; Merve Boluğur; Nergis Kumbasar; Çağkan Çulha benzer biçimde adların yer almış olduğu Çömez Cadı, 2006 senesinde gösterildi.

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlamış olan dizi, dadı bulunduğunu yeni öğrenen Ayşegül’ün halaları ve dostlarıyla beraber yaşadıklarını ekrana taşıdı.

Cadı rolünü canlandıran Merve Boluğur bu dizi yardımıyla tanınmaya başlarken, bazı adlar ise şirinlikleriyle dikkati çekti.

Bu adlardan birisi olan ve sempatik tavırlarıyla akıllarda kalan İrem Erkaya, uzun bir süredir ekranlarda yer almıyor.

Herhangi bir projede yer almayan İrem Erkaya, dizide Ayşegül’ün en yakın arkadaşına yaşam vermişti.

İREM ERKAYA’NIN AĞIZLARI AÇIK BIRAKAN DEĞİŞİMİ

Ayşegül karakterinin en yakın arkadaşı Rüya’ya yaşam veren ve kızıl saçlarıyla dikkati çeken İrem Erkaya, değişimiyle gündem oldu. Rüya karakteriyle hafızalarda yer edinen İrem Erkaya’nın son halini görenler, şaşıp kalıyor.

Toplumsal medyadan paylaşımlar meydana getiren ve değişiklik rüzgarına kapılan Erkaya’nın sevilen kızıl saçlarına ise veda etmiş olduğu görüldü.

Acemi Cadı nın Rüya sı son haliyle şaşkına çevirdi! Şimdilerde ne yapıyor?  #1

İREM ERKAYA ŞİMDİLERDE NE YAPIYOR?

Yılan Hikayesi, Zeybek, Çömez Cadı, Düğün Şarkıcısı ve Yaşam Bilgisi benzer biçimde yapımlarda yer edinen İrem Erkaya,  1978 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi.

2001 senesinde Akademi İstanbul Tiyatro Kısmı’nü tamamlayan Erkaya, çağıl dans eğitimi aldı. Oyuncu şu sıralar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kent Tiyatroları’nda vazife yapmaktadır.

Acemi Cadı nın Rüya sı son haliyle şaşkına çevirdi! Şimdilerde ne yapıyor?  #2

Acemi Cadı nın Rüya sı son haliyle şaşkına çevirdi! Şimdilerde ne yapıyor?  #3

Acemi Cadı nın Rüya sı son haliyle şaşkına çevirdi! Şimdilerde ne yapıyor?  #4

Acemi Cadı nın Rüya sı son haliyle şaşkına çevirdi! Şimdilerde ne yapıyor?  #5

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.