Adele konserlerinin iptal sebebi kapris çıktı

26.01.2022
Adele konserlerinin iptal sebebi kapris çıktıAdele’in ABD konserlerinin iptal edilmesinin sebebi koronavirüse bağlanmıştı sadece sebep başka çıktı.


Adele konserlerinin iptal nedeni kapris çıktı

Dünyaca meşhur İngiliz müzisyen Adele, ABD’nin Las Vegas kentindeki 24 konserini sınırsız ertelediğini geçen hafta ağlayarak duyurdu. Adele, ertelemenin nedenini ise ekibindeki birçok kişinin corona virüs olmasıyla deklare etti.

KAPRİS YAPIYOR

Şarkıcının duyuruyu 21 Ocak’taki ilk konserine 24 saat kala yapması hayranlarını kızdırırken, ertelemenin gerçek sebebinin Adele’in kaprisleri olduğu öne sürüldü.

Şarkıcının konserlerin gerçekleştirileceği Caesars Palace Colosseum’daki ses ve teknoloji sistemlerinin değiştirilmesini istemesi sebebiyle organizasyonun kaosa sürüklendiğini öne sürdü.

Adele konserlerinin iptal nedeni kapris çıktı #1

Adele konserlerinin iptal nedeni kapris çıktı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.