Adnan Çebi ile Aslıgül Atasagun çiftinin milyonluk boşanma davası

26.04.2022
Adnan Çebi ile Aslıgül Atasagun çiftinin milyonluk boşanma davasıSosyetede anılan adlardan Aslıgül Atasagun, eşi Adnan Çebi’nin açmış olduğu boşanma davasına karşılık, kendisinin ilgisiz ve yalnız bırakıldığını öne sürerek 800 milyon liralık tazminat istedi.

Sekiz yıl ilkin Paris’te dünyaevine giren meşhur iş insanı Adnan Çebi ve televizyoncu Aslıgül Atasagun cephesinde magazin gündemini sarsan bir gelişme yaşanıyor.

İddialara nazaran Adnan Çebi, geçtiğimiz yıl eşiyle kişilik yapılarının değişik bulunduğunu öne sürerek ‘uyumsuzluk’ sebebi öne sürülerek boşanma davası açtı.

“Taleplerinin sınırı yok”

Adnan Çebi, Aslıgül Atasagun’un geçimsiz ve kaprisli bulunduğunu söyleyerek “Taleplerinin sınırı yok” ifadesini kullandı.

Eşi de dava açtı: İlgisiz kaldım

Yaşananlar üstüne Aslıgül Atasagun da dava açarak karşılık verdi.

20 senedir beraberlik yaşadıklarını belirten Atasagun, aralarındaki saygı ve sevginin bir yaşam boyu devam edeceğine inandığını sadece Çebi’nin kendisiyle ilgilenmediğini öne sürdü.

Atasagun, “Seyahatlere tek başına gidiyor, kalan zamanda ise dostlarıyla zaman geçiriyor.” dedi.

“Çocuk sahibi olmak istiyordum, yanımda olmadı”

Çocuk sahibi olmak için tedaviler gördüğünü de söyleyen Atasagun, “Tedavi sürecimde yanımda olmadı, yalnız bırakıldım ve hakaretlere maruz kaldım.” sözleriyle eşini suçladı.

Adnan Çebi ile Aslıgül Atasagun çiftinin milyonluk boşanma davası #1

800 milyon lira tazminat istedi

Ruhsal sertlik ve maddi baskılar yaşadığını da belirten Atasagun’un talep etmiş olduğu tazminat ise oldukça dikkat çekti.

Çebi’nin maddi durumunun iyi olmasını gerekçe gösteren Atasagun, maddi olarak 350 milyon lira, tinsel olarak ise 450 milyon lira olmak suretiyle toplamda 800 milyon lira istedi. Atasagun bununla beraber 250 bin lira da yoksulluk nafakası talebinde bulunmuş oldu.

Çebi ise Atasagun’un bu iddialarını kabul etmedi.

Adnan Çebi ile Aslıgül Atasagun çiftinin milyonluk boşanma davası #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir