Ahmet Davutoğlu’na konuşma yapmış olduğu sırada vatandaştan tepki! ‘PKK ile berabersiniz’

21.10.2022
Ahmet Davutoğlu’na konuşma yapmış olduğu sırada vatandaştan tepki! ‘PKK ile berabersiniz’


Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin İnegöl İlçe Teşkilatının açılışını gerçekleştirmiş oldu. Açılış esnasında bir konuşma meydana getiren Davutoğlu, “İnegöl’e, Bursa’ya ne dikerseniz bir tohum dikin, bir çınar yetişir. Ve İnegöl, öyleki bir mekan ki tüm illerimizi severiz. Tüm ilçelerimizi severiz fakat. İnegöl’ün bir farkı var. O da şu: İnegöl Türk ekonomisine en büyük katkı meydana getiren il ölçeğinde bir ilçemizdir. Bakın geçen yıl İnegöl’den 1 milyar 389 milyon dolarlık ihracat yapılmış oldu. 380 milyon dolarlık ithalat yapılmış oldu. İnegöl’ün Türkiye’ye katkısı dış ticaretimize pozitif katısı 1 milyar dolar ve İnegöl minik bir Türkiye’dir. Anadolu’nun yiğit insanları, Rumeli’den gelen evladı Fatihan, Kafkaslar’dan gelen Şeyh Şamil’in evlatları İnegöl’de buluşmuş, biz bir milletiz demiş. Kenetlenmiş, yürek yüreğe vermiş biz bir milletiz demiş. Bravo. Şimdi bu milleti kim bölmek, Kutuplaştırmak, ötekileştirmek isterse İnegöl onun karşısındadır. Kim bu bolluk diyarı topraklarda İnegöllüleri ve milletimizi yoksulluğa mahkum ederse İnegöllü onun karşısındadır.” diye konuştu.

Screenshot_4

DAVUTOĞLU’NA TEPKİ

Davutoğlu, konuşmasının devamında “Biz milletle beraberiz” diyince vatandaşlar içinde yer edinen R. U. “PKK ile berabersiniz” diyerek tepki gösterdi. O sırada partililer ve polis ekipleri, tepki gösteren şahsı uzaklaştırdı. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Enginyurt hakkındaki fezleke hazırlandıEnginyurt ile alakalı fezleke hazırlandı
Bebek sahilinde cinsel ilişkiye girmişlerdi! Savunması 'pes' dedirttiBebek sahilinde cinsel ilişkiye girmişlerdi! Savunması ‘pes’ dedirtti
Fakıbaba’nın istifası için AK Parti'den ilk açıklama!Fakıbaba’nın istifası için AK Parti’den ilk izahat!YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.