Ahu Tuğba kızdı

04.07.2022
Ahu Tuğba kızdıMeriç Erkan’ın açıklamaları oyuncu Ahu Tuğba’yı kızdırdı.


Ahu Tuğba kızdı

Yaşam tarzını değiştiren Meriç Erkan, son olarak internette gösterilen bir programa konuk oldu.

“Aradığımı buldum”

“Ben aradığımı buldum. Yatırımım ahirete.” diyen Erkan, o dönem yaşamış olduğu hayatla ilgili olarak “Bu şekilde yaparsam reyting getiriyor, her şey yolunda. O ortamda öyleki gidiyordu, bambaşka bir pencereden bakınca vaka bambaşka oluyor. Öldüğüm adı düşünemiyorum, dans ederken hoş değil. Ahu Tuğba’yla program bu binadaydı. O dönem görevim insan eğlendirmekti…” dedi.

“Duygu varmış şeklinde”

Meriç Erkan, çıkmış olduğu yayınlarla ilgili de “Doğaçlama kurgu. Sen buna aşıksın bu da seni kabul etmiyor. Eleştiri noktaları onlar belirliyor gerisi sana kalıyor. Bir duygu yok, varmış şeklinde. Ahu Tuğba’ya karşı hiçbir şey yoktu. Aslen o devrin yalancısıyım ben. Buna razı edilmiştim bu da benim hatamdır.” itirafında bulunmuş oldu.

Ahu Tuğba kızdı #1

Meriç Erkan olarak ünlenen Mahmut Erkan’ın sözleri, Ahu Tuğba’yı oldukca kızdırdı. Tuğba, açıklamasında şunları söylemiş oldu:

“Reklam ardında”

“Ben bin kez söyledim aslına bakarsanız hiçbir şey olmadığını. Hala reklam ardında. Gitsin ibadetini yapsın, ne işi var gazetelerde? Benim bu şahısla aramda hiçbir şey olmamıştır. İlk beyaz perde filmini de benle çekmiştir, senelerce hiçbir şey olamamıştır. 1988 yılından TV programına kadar ne yapmış beyaz perdede? Benim hatam bir açılışa gittik, orada gördüm. Bana “Annem sana yakarma ediyor” dedi. Ben de Cenk Kalafat’a söyledim. Şundan dolayı ‘Ahu Tuğba’yı seviyorum’ diyen TV’ye çıkıyordu o zamanlar… Ben aptal mıyım, hepsi kendi kendi reklamlarının izini sürmekteydi. İbadetine devam etsin… Benim sayemde para kazanmıştır, ben hakkımı ve iyi niyetimi helal etmiyorum!”

Ahu Tuğba kızdı #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.