AK Parti’den ‘7 Şubat’ açıklaması: FETÖ’nün Hakan Fidan’ı hedef alarak…

07.02.2022
AK Parti’den ‘7 Şubat’ açıklaması: FETÖ’nün Hakan Fidan’ı hedef alarak…


AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, FETÖ’nün 7 Şubat operasyonuyla ilgili açıklamalarda bulunmuş oldu. 10 yıl önceki operasyona göndermede bulunan Çelik, “7 Şubat darbe girişimi, Sn Cumhurbaşkanımızın sağlam iradesi yardımıyla başarısız olmuştur.” dedi.

ömer-çeli1

İşte Ömer Çelik’in 7 Şubat paylaşımı:

Bugün 7 Şubat.

FETÖ’nün MİT Müsteşarı Sn Hakan Fidan’ı hedef alarak, Sn Cumhurbaşkanımız
@RTErdogan’a ve meşru Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’ne dönük darbe girişiminin 10. yıl dönümü.

7 Şubat’ın yıldönümünde Terör Örgütü FETÖ’yü bir kez daha lanetliyoruz. 7 Şubat darbe girişimi, karanlık teşkilat FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimine kadar ülkemizin ulusal güvenliğini ve egemenliğini hedef alan bir takım terör faaliyetinin ilk halkasıdır.

FETÖ, 7 Şubat’ta ve sonrasında MİT’e ve devletin öteki kurumlarına yönelik operasyonlarıyla Türkiye’nin bölgesel ve internasyonal siyaset geliştirme kabiliyetini hedef almıştır. Türkiye düşmanlarının maşası, Türkiye düşmanı projelerin aracı bulunduğunu ortaya koymuştur.

7 Şubat darbe girişimi, Sn Cumhurbaşkanımızın sağlam iradesi yardımıyla başarısız olmuştur.” dedi.

İşte Ömer Çelik’in 7 Şubat paylaşımı:Cumhurbaşkanımız ortaya koyduğu liderlik ile Türkiye’nin ulusal güvenliğine dair tavizsiz duruşunu göstermiştir.

Cumhurbaşkanımızın o gün tüm terör örgütlerine verdiği ileti açıktır: Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Ulusal egemenliği korumak için her türlü bedeli ödemeye her an hazırız…

Türkiye’yi hedef alan, demokrasimizi hedef alan her türlü projeye, girişime ve müdahaleye karşı Sn Cumhurbaşkanımız @RTErdogan liderliğinde mücadelemizi vermeye devam edeceğiz.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylığı ile ilgili TBMM Başkanı Şentop’tan çok net açıklamaCumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylığı ile ilgili TBMM Başkanı Şentop’tan fazlaca net izahat
Erdoğan karantinadan gençlere seslendi: Bizi eve hapsettilerErdoğan karantinadan gençlere seslendi: Bizi eve hapsettiler
Kurşun yağdırdılar! Baba ve kızına kanlı pusuKurşun yağdırdılar! Baba ve kızına kanlı pusuYAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.