AK Parti’den yeni reklam: Kırmızının yanına beyaz erişince akan sular durur

19.04.2023
AK Parti’den yeni reklam: Kırmızının yanına beyaz erişince akan sular durur

[ad_1]

AK Parti 14 Mayıs seçim çalışmalarını hızlandırdı. Son olarak toplumsal medyadan paylaşılan bir reklam filmi toplumsal medyada ses getirdi. Video, “Kırmızının yanına beyaz erişince akan sular durur, kenetleniriz. AK Parti Türkiye’nin partisi. Doğrusu AK Parti” ifadeleriyle paylaşıldı.

a2

Söz mevzusu reklamda şu ifadeler kullanıldı;

Biz kimselere benzemeyiz. Beraber sevindiğimiz de olur, beraber kurtardığımız da. Her halimiz güzeldir, her yerimiz eşi olmayan. Biz kimselere benzemeyiz. Deli akar kanımız. Kimi zaman küçük bir şakayı kaldıramayız. Fakat iş bağımsızlığımıza erişince dünyaları yerinden oynatırız. Yeri gelir bir avuç toprak için karşı karşıya geliriz. Fakat söz mevzusu vatan toprağı olunca dünyayı mısra getiririz. Kimi zaman bir adımla geriliriz. İş yardımlaşmaya erişince ayak bastığımız yeri titretiriz. Burası Türkiye, biz kimselere benzemeyiz. Burada bakarsan bağ olur, fakat yan bakarsan fazlaca kötü olur. Damarımızıa basılınca Karadeniz benzer biçimde hırçınızdır. Söz mevzusu vatansa, siyahla beyaz kadar keskinizdir. Biz kimselere benzemeyiz. Sarının yanına lacivert mi gelecek kırmızı mı diye didişiriz fakat kırmızın yanına beyaz erişince akan sular durur, kenetleniriz. AK Parti, Türkiye’nin partisi. Doğrusu AK Parti.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Canlı yayında 'İnce' açıklaması! "2. tura kalmasını istemiyorsanız..."Canlı yayında ‘İnce’ açıklaması! “2. tura kalmasını istemiyorsanız…”
CHP'den gelen teklifi duyurdu! "Tam da şimdi beklediğimiz oluyor"CHP’den gelen teklifi duyurdu! “Tam da şimdi beklediğimiz oluyor”
 Kılıçdaroğlu'ndan dikkat çeken 'Bayraktar' yorumu Kılıçdaroğlu’ndan dikkat çeken ‘Bayraktar’ yorumu[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.