Akın Akınözü’nden evlilik sinyali

18.07.2022
Akın Akınözü’nden evlilik sinyaliKız arkadaşı ile Cihangir’de görüntülenen oyuncu, evlilik sorularına, ‘Zamanı ulaştığında doğal ki de eğer bizim hayallerimize hizmet edecek ise niçin olmasın’ dedi.


Akın Akınözü'nden evlilik sinyali

Hercai dizisiyle ünlenen yakışıklı oyuncu Akın Akınözü uzun süredir Ermeni kökenli Sandra Pestemalciyan ile aşk yaşıyor.

Bilhassa genç kızlar tarafınca oldukça beğeni toplayan Akınözü, uzun soluklu ilişkisi sebebiyle evlilik sorularına maruz kalıyor.

27 yaşındaki sevgilisi ile Cihangir’de görüntülenen Akınözü, basın mensupların sorularını geri çevirmedi.

Dijital mi tv mu sorusuna cevap veren Akınözü, “Spesifik düşündüğüm bir şey yok, sınırlamıyorum. Gelen ve beni heyecanlandıran projeer var. Güzel bir aksiyon projesinde oynamak isterim” dedi.

Evlilik sinyalini verdi

Evlilik sorularına ise gülerek “Bakalım. Tadını çıkartıyoruz. Bu şekilde hayallerimizi gerçekleştiriyoruz. Onun da zamanı ulaştığında doğal ki de eğer bizim hayallerimize hizmet edecek ise niçin olmasın.” dedi.

Akın Akınözü nden evlilik sinyali #1

Ebru Şahinle ilgili soruları yanıtlamadı

Ebru Şahin ile başrolü paylaşmış olduğu Hercai dizisi bitikten sonrasında arkadaşlıklarını bitirmişti ve konuşmama sonucu almışlardı. “Geçtiğimiz hafta evlenen Ebru Şahin’e kutlama mesajı attınız mı?” sorusuna ise Akınözü “Kolay gelsin.” dedikten sonrasında gülerek kız arkadaşı ile uzaklaştı.

Akın Akınözü nden evlilik sinyali #2

Akın Akınözü nden evlilik sinyali #3

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.