Akrep Burcu Özellikleri

19.05.2020
Akrep Burcu Özellikleri

Mücadeleci ve güçlü yapısı ile diğer burçlar arasından sıyrılan akrep burcu, 23 Ekim – 21 Kasım tarihleri arasında doğan kişilerde görülüyor. Dilerseniz, yaşama tutku ile sarılan bu burcu daha da yakından tanıyalım. İşte akrep burcunun özellikleri

  • Akrep Burcu Grubu: Negatif, su, sabit
  • Akrep Burcu Gezegeni: Plüton ve Mars
  • Akrep Burcu Rengi: Siyah ve parlak kırmızı
  • Şanslı Sayı: Dokuz
  • Şanslı Gün: Salı
  • Anlaşamadığı Burç: Boğa

Hayatı bu kadar tutku ile yaşayan başka burç yoktur herhalde. Bundan dolayı da akrep burcunun sembolü ‘’Arzuluyorum’’ kelimesidir. Akrepler, hiçbir işi yarım bırakmazlar; başladıkları işte sonuna kadar giderler. Akreplerin bir diğer dikkat çeken özelliği ise güçlü ve hırslı olmalarıdır. Akrep burcu insanı, gücünü bakışından belli eder. Eğer, bir akrebin gözüne bakarsanız gücün ve hırsın alevini gözlerinde göreceksiniz.

Akrep Burcunun Kişisel Özellikleri

Akrep burcu özellikleri arasında en belirgin olanı mimik ve göz hareketleriydi. Akrep burcu insanı kinini, sevgisini ve nefretini göz ve mimiklerle karşı tarafa hissettirebilir. Ayrıca, akrep burcu insanları kendini beğeniş ve ukala insanlardan hiç haz etmez. Bu tarz insanları genelde aşağılayarak hadlerini bildirirler.

Akrep burcu olan kişiler genelde kendi bildiklerini okurlar. Uzlaşma konusunda iyi değillerdir. Sebebi bilinmez bir şekilde kuşku sahibi kişilerdir. Bir şeye kolay kolay inanmazlar. Detaylı olarak kanıt ararlar. Fakat, şöyle bir tezat var; başkasının dediğine inanmadığı şekilde kendi dediğini de sonuna kadar savunur. Savunduğu şey, doğru da yanlış da olsa savunur. Bir akrep insanı, iş yapıyorsa mutlaka gösterişten uzak yapıyordur. Çünkü, akrep insanı gösterişi hiç sevmez. Ve son olarak akrep insanını ölümle korkutamazsınız. Çünkü akrep insanları, ölümü bir başlangıç olarak sayar ve ölümden korkmaz.

Akrep Burcunun Fiziksel Özellikleri

Akreplerin fiziksel özellikleri biraz gariptir. Akrep burcu insanları, orta ya da uzun boylu olabilirler. Düzgün bedenleri vardır. Yüzleri yuvarlak şekilde değildir. Saçları genelde dalgalı ve koyu renklidir. Kıvırcık da olma ihtimali vardır. Gözleri ile bakış attıkları yeri eritirler. Zodyak’ın gizemli burçlarından olan akrep burcu, her türlü rahatsızlığın üstesinden gelebilir.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir