Alevi kardeşlerimizi hedef alanlar, hepimizi hedef almıştır

10.02.2022
Alevi kardeşlerimizi hedef alanlar, hepimizi hedef almıştırDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, “Alevi kardeşlerimizi hedef alan her türlü söylem ve tutum hepimize yapılmıştır” diyerek, söz mevzusu saldırgan davranışları kınadığını deklare etti.


Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Alevi kardeşlerimizi hedef alanlar, hepimizi hedef almıştır

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, bir kişinin toplumsal medyada Alevilere yönelik sövgü ve hakaret içerikli ifadeler kullanmasına ilişkin, Twitter hesabından yayımladığı mesajında şunları kaydetti:

“KARDEŞLİĞİMİZE KASTETMEK İSTEYENLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ”

“Asırlardır süregelen kardeşliğimize kastetmek isteyenlere fırsat vermeden, fitneye, fesada karşı birlik ve beraberliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Alevi kardeşlerimizi hedef alan her türlü söylem ve tutum hepimize yapılmıştır, asla kabul edilemez, şiddetle kınıyorum.”

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Alevi kardeşlerimizi hedef alanlar, hepimizi hedef almıştır #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.