Aleyna motorun arkasında şortunu iyi mi değiştiriyor

18.04.2022
Aleyna motorun arkasında şortunu iyi mi değiştiriyorYouTube’da gösterim icra eden Cüneyt Özdemir, bugün de Aleyna Tilki’yi konuştu.


Cüneyt Özdemir: Aleyna motorun arkasında şortunu nasıl değiştiriyor

YouTube’da yapmış olduğu programla dikkatleri üstüne çeken gazeteci Cüneyt Özdemir, yeni klibini beğenmediği Aleyna Tilki ile toplumsal medyada yaşamış olduğu polemiği değerlendirdi.

Tilki’nin klibindeki bazı görüntüleri değerlendiren Özdemir, motor üstünde eteğini çıkarıp şortunu giyen genç şarkıcının hareketlerine anlam veremediğini söylemiş oldu.

“LGBT göndermeleri var”

Genç şarkıcının klibinden çıkamayan Özdemir, “Aleyna Tilki bence oldukca yetenekli bir kardeşimiz. Bir kez gördüm Altın Kelebek almaya gitmiştim 2-3 yıl ilkin. Orada performanısı gördüm, bravo dedim, fanatik oldum. Klibini seyrettim, ya dedim keşke Britney Spears’ın 20 yıl ilkin yaptığından daha iyi bir şey yapsaydı. Hatta LGBT’ye göndermeler var. Bunlar oldukca zekice şeyler. Doğru adımlar falan…

“Aklım almadı”

Sonrasında da dedim ki şu şort sahnesinde, o şortu iyi mi motorun arkasında iyi mi değiştiriyor kısmını aklım almadı. Ekipteki arkadaşlara sormuş oldum, onların da aklı almadı.

“Aleyna yazmıyor”

Aleyna Tilki kardeşimizle tweet’leşiyoruz da, biliyorum ki onları bir tek Aleyna Tilki yazmıyor. Pr ekibi var.

“O şekilde bir çabam yok”

Aleyna bana demiş ki, ‘Bilgili biri fakat bilge değil’. O şekilde bir çabam yok aslına bakarsan… Bu şekilde polemiklerin içindeyim…” diyerek Aleyna Tilki ile toplumsal medyaya girmiş olduğu polemiği söyledi.

Cüneyt Özdemir: Aleyna motorun arkasında şortunu nasıl değiştiriyor #1

Cüneyt Özdemir: Aleyna motorun arkasında şortunu nasıl değiştiriyor #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.