Aleyna Tilki: Bana tapıyorlar

04.06.2022
Aleyna Tilki: Bana tapıyorlarİnsanların kendisini meşhur olduğundan sevdiğini söyleyen Aleyna Tilki, iddialı bir söylemde bulunmuş oldu. Tilki, “Tanıdıklarında extra bir şok yaşıyorlar. Bana tapma noktasına geliyorlar” dedi.


Aleyna Tilki: Bana tapıyorlar

Şarkılarından kliplerine, yürekli tarzından söylemlerine her yapmış olduğu fazlaca konuşulan genç popçu Aleyna Tilki, gene dikkat çeken bir izahat yapmış oldu.

Önceki akşam yüzü olduğu markanın tanıtımına katılan ve yeni şarkısını yaza merhaba partisiyle kutlayan Tilki, gazetecilerle söyleşi etti.

“Ne zamandır bu şekilde hareketli bir şarkı çıkartmıyordum. Bu şarkım da fazlaca sevildi, fazlaca mutluyum” diyen müzisyen, aşk hayatına dair konuştu.

“Bana tapma noktasına geliyorlar”

“İnsanlar beni güzel ve meşhur olduğum için seviyor” diyen Aleyna Tilki, bunun kendisine düzmece geldiğini dile getirdi.

Tilki, “Tanıdıklarında ise extra bir şok yaşıyorlar. Bana tapma noktasına geliyorlar.” diye konuştu.

Aleyna Tilki: Bana tapıyorlar #1

“Sadık bir kızım”

İlişkilerini gizli saklı tutsa da kendi rolünü sık sık açık eden müzisyen, “Hiçbir sevgilimi aldatmadım. Sadık bir kızım. Şu an hayatımda kimse yok. İnsanların bir çok sevmenin ne demek bulunduğunu bilmiyor. Ben bir kişiyi noksan yanlarını, karanlık yanlarını görerek severim. Onu değişiklik yapmak istemem.” ifadelerini kullandı.

Tilki, “Ayrılığı anne ve babamdan öğrendim. Ben de kimseden fena ayrılmıyorum. Onlar benzer biçimde dost kalmayı seçiyorum.” diye de ekledi.

Aleyna Tilki: Bana tapıyorlar #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.