Aleyna Tilki evini değiştirdi

20.01.2022
Aleyna Tilki evini değiştirdiGenç müzisyen Aleyna Tilki, ailesiyle yaşamış olduğu siteye izinsiz giren saplantılı hayranı yüzünden başka bir eve taşındığını deklare etti.


Aleyna Tilki evini değiştirdi

‘Uzi’ lakabıyla tanınan rapçi Utku Yalçınkaya ile aşk yaşamış olduğu iddia edilen müzisyen Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda takıntılı bir hayranı yüzünden zor günler geçirdi.

Aleyna Tilki’nin yaşamış olduğu siteye tellerden atlayıp giren Muhammed Erkam Aç isminde kişi, komşulara şarkıcının dairesini sordu.

GÖZALTINA ALINIP SERBEST KALDI

Komşulardan biri güvenliği arayıp durumu bildirirken şüpheli, polis ekiplerince gözaltına alındı.

Muhammed Erkam Aç, İstanbul Anadolu 8. Barış Ceza Hakimliği tarafınca ‘Yurt dışına çıkma yasağı, Aleyna Tilki’nin ikametgahına, iş yerine, bulunmuş olduğu bölgelere 500 metreden fazla yaklaşmama şeklinde adli denetim şartlarıyla özgür bırakıldı.

Aleyna Tilki evini değiştirdi #1

ALEYNA’DAN İSYAN: KAPIMA BİZZAT PUSU KURDU

Aleyna Tilki ise toplumsal medyadan isyan ederek olayın kendisinin konserdeyken yaşandığını belirtti.

Tilki’nin paylaşımında, “Dün gece ben konserdeyken çitlerden atlayıp evimin bloğuna kapı numarasına kadar öğrenip kapıma pusu kuran sözde ‘takıntılı fanatik’ kişinin hayranlıkla bir alakası yoktur! Kapıma bizzat pusu kurmuştur!! En büyük cezayı talep ediyorum! Evindeki küçücük kardeşimin ve ailemin can korkusu beni derinden yaraladı…” ifadeleri yer aldı.

Aleyna Tilki evini değiştirdi #2

TAŞINMAK ZORUNDA KALDI

Şahsın özgür bırakılmasına tepki gösteren Tilki, çareyi evini değiştirmekle buldu.

Tilki, ailesiyle yaşamış olduğu siteden ayrılarak başka bir siteye yerleşti.

“HESAPLAŞMAK İSTEYEN DİREKT BANA YAZSIN”

Müzisyen, haberi ise toplumsal medyadan duyurdu.

Vakayla ilgili ikinci bir paylaşım meydana getiren Tilki, ‘hodri medyan’ diyerek “Bu beni rahatsız edenler! Evim değişti! He fakat hesaplaşmak isteyen var ise direkt bana yazsın bu saatten sonrasında!!!!! Aslına bakarsanız özgür kalınıyor. Ben bizzat uğraşırım!” ifadelerine yer verdi.

Aleyna Tilki’nin yaşamış olduğu siteye giren saplantılı fanatik kamerada

Aleyna Tilki evini değiştirdi #3

Aleyna Tilki evini değiştirdi #4

Aleyna Tilki evini değiştirdi #5

Aleyna Tilki evini değiştirdi #6

Aleyna Tilki evini değiştirdi #7

Aleyna Tilki evini değiştirdi #8

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.