Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade çiftinin bebeklerinin ismi ne olacak? İlk açıklama geldi

İkinci çocuklarını kucağına almak için heyecanlı olan Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli olmuştu. Doğuma 3 ay …

17.06.2021
Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade çiftinin bebeklerinin ismi ne olacak? İlk açıklama geldi

İkinci çocuklarını kucağına almak için heyecanlı olan Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli olmuştu. Doğuma 3 ay kadar bir süre kalan çift, bebeğin ismiyle ilgili sorulara yanıt verdi.

2019 yılında kızları Narin’i dünyaya getiren Nazlı Kurbanzade, yeniden kız bebekleri olacağını söyledi. Nazlı Kurbanzade, “Annelik aslında kendi sınırlarınızı öğrendiğiniz, çocuğunuzla büyüdüğünüz bir okul” diyor.

Bodrum’da tatilde olan çift, basının doğacak bebeğin ismi belli mi sorularına, ‘Henüz ismine karar veremedik, kafamızda birkaç isim var ancak net değil.’ yanıtını verdi.

NE OLMUŞTU?

Oyuncu Ali Sunal, 2018’de avukat Nazlı Kurbanzade ile evlenmişti. Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade, ilk çocukları Narin’i 2019 yılının ağustos ayında kucaklarına almıştı.

Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal, ikinci kez babalık heyecanı yaşıyor. Kızı ve eşi ile birlikte çekilen karesini paylaşan Nazlı Kurbanzade, güzel haberi “Fotoğraftaki dördüncüyü bulunuz” notuyla duyurdu. Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade’ye takipçilerinden çok sayıda “Tebrikler” mesajı yağdı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir