Alina Kabayeva’nın hamile olduğu iddia edildi

10.05.2022
Alina Kabayeva’nın hamile olduğu iddia edildiKabayeva’nın yine hamile olduğuna ilişkin iddia ortaya atıldı. Paylaşımın yapıldığı kanalla ilgili detay dikkat çekti.


Alina Kabayeva'nın hamile olduğu iddia edildi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in sevgilisi olduğu iddia edilen eski jimnastik sporcusu Alina Kabayeva ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Ukrayna savaşı sebebiyle ABD’nin yaptırım sıralamasında olan Kabayeva’nın hamile olduğu öne sürüldü.

“Kabayeva tekrardan hamile”

38 yaşındaki Kabayeva ile ilgili General SVR adlı Telegram kanalından meydana getirilen paylaşımda, “Dün Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in depresif ve birazcık soğuk göründüğünü aslına bakarsanız duyurmuştuk. Bu anlaşılabilir bir durum. Dün Putin, Alina Kabayeva’nın tekrardan hamile bulunduğunu öğrendi.” denildi.

New York Times’ın haberine nazaran, dün dolaşıma giren iddia hemen hemen doğrulanmadı. Sadece söz mevzusu toplumsal medya kanalının, “Viktor Mihayloviç” takma adıyla malum eski bir Rus Dış İstihbarat Teşkilatı Korgenerali tarafınca yönetildiğinin iddia edildiğine dikkat çekildi.

Çift ile alakalı iddia

Aynı kanal, daha ilkin Putin’in kanser ameliyatı geçirdiğini ve görevi geçici olarak eski bir federal polis şefine devretmek zorunda kaldığını bildirmişti.

Mevzuyla ilgili kaynaklar, 69 yaşındaki Putin ve Kabayeva’nın 7 yaşlarında ikiz kızları ve iki oğlu bulunduğunu söylese de çift, bunu resmi olarak doğrulamış değil.

“Evlatların hepsinin İsviçre pasaportu var”

Page Six’e izahat icra eden bir kaynak, “Evlatların hepsinin İsviçre pasaportu var.” dedi.

Putin’in, Lyudmila Shkrebneva ile ilk evliliğinden 36 yaşındaki Maria ve 35 yaşındaki Katerina adlı iki kızı var. Çift, 2013 senesinde boşandı.

Alina Kabayeva nın hamile olduğu iddia edildi #1

Alina Kabayeva nın hamile olduğu iddia edildi #2

Alina Kabayeva nın hamile olduğu iddia edildi #3

Alina Kabayeva nın hamile olduğu iddia edildi #4

Alina Kabayeva nın hamile olduğu iddia edildi #5

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.