Alişan, yaşam felsefesini deklare etti

11.01.2022
Alişan, yaşam felsefesini deklare ettiHakkında çıkan iddailara yanıt veren Alişan’dan fazlaca konuşulacak açıklamalar geldi.


Alişan, hayat felsefesini açıkladı

Son günlerde ayrılık haberleriyle gündeme gelen Alişan, çıkan  iddialar hakkında konuştu.

Eşinden, hususi hayatına merak edilenleri samimi bir halde özetleyen Alişan, “Mutluluk haberleri fazlaca fazla reyting yapmaz! ‘Ayrılıyorlar, boşanıyorlar’ haberleri yapıyorlar o yüzden. İnanın dün sabah 20 tane boşanma haberi yapmışlar. Üçüncü evladı Buse istiyor. Fazlaca fazla istiyor. Ben şu an düşünmüyorum, birazcık evlatlarımızın büyüdüğünü göreyim ondan sonrasında” ifadelerini kullandı.

“SÖZLEŞME YOK”

‘Evlilik sözleşmesi yaptılar’ iddialarını da cevaplayan meşhur türkücü, ‘Bizim evliliğimizde asla bu tarz bir olay olmadı. ‘Onun parası, benim param’ sözü olmadı. Evlilik sözleşmemiz yok. Bu tarz bir olay olabilir mi ya, fazlaca saçma bir şey? Ben karımdan ya da karım da benden bu şekilde bir beklentisi var ise bu şekilde bir evliliğe aslına bakarsan girmem.’ şeklinde konuştu.

“ÖPÜŞEMEZ”

‘Buse ve Alişan niçin kavga eder, Birbirinizi imrenir mısınız, Buse mısra öpüşse ne dersin?’ problemi da yanıtlayan Alişan ‘Her insanın kriteri var. Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı.” dedi.

Alişan’ın açıklamaları münakaşa yarattı. Toplumsal medya hesabından eleştirilere yanıt veren meşhur türkücü; ‘Benim yaşam felsefem, benim kriterlerim, benim yaşam görüşüm, benim hayatım… İşinize ulaşınca demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro! Hepimiz benim şeklinde düşünmek zorunda değil, ben de hepimiz şeklinde düşünmek, yaşamak zorunda değilim…’ mesajını paylaştı.

Alişan, hayat felsefesini açıkladı #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.