Alişan, isyan etti

23.03.2022
Alişan, isyan ettiGeçtiğimiz haftalarda evliliğinde problemler yaşayan Alişan’dan yeni izahat geldi.


Alişan, isyan etti

Alişan ile Buse Varol geçtiğimiz ay boşanmanın eşiğinden dönmüştü. Varol, kızı için lüks bir otelde parti düzenlemiş, Alişan’ın ailesinden kimseyi çağırmamıştı.

İkili, evliliklerinde kara bulutlar dolaştığını kabul etmişti. Sadece boşanacakları haberlerini her fırsatta yalanlamışlardı.

“SIKTI ARTIK”

Eşi Buse Varol ile fena günleri geride bıraktıklarını söyleyen Alişan, önceki gün bir avmsinde görüntülendi. Meşhur müzisyen, “Her şey normale döndü artık.

Aile meselesi, boş verin. Kimse de konuşmasın, kimsenin haddine değil. Anası, babası, yok osu, yok busu. Bu mevzular beni sıktı, yeter artık.” şeklinde sitemkar bir açıklamada bulunmuş oldu.

2018’de dünyaevine giren oyuncu Buse Varol ile Alişan, bir yıl sonrasında oğulları Burak’ı, 2021’de kızları Eliz’i kucaklarına almıştı.

Alişan, isyan etti #1

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler