Alişan’ın oğlu masaj yaptırıyor

19.04.2022
Alişan’ın oğlu masaj yaptırıyorAlişan, oğlu Burak’ın Survivor izlerkenki karesini “Survivor’ı masaj yaptırmadan izleyemez” notuyla paylaştı.


Alişan'ın oğlu masaj yaptırıyor

Bir süredir evliliklerinde problemler yaşayan meşhur müzisyen Alişan ile oyuncu eşi Buse Varol, ortak noktada buluşmuş ve zor günleri geride bırakmıştı.

Toplumsal medyayı etken kullanan Alişan, son paylaşımıyla gündem oldu.

Burak’ın masaj hazzı

İki çocuk babası meşhur müzisyen, 3 yaşındaki oğlu Burak’ın masaj yaptırırken fotoğrafını yayınladı.

Alişan, o anları şu notla paylaştı: “Survivor’ı masaj yaptırmadan izleyemez.”

Dadılara ayda 60 bin TL veriyor

2 evladı için tuttuğu 2 bakıcı için aylık 60 bin TL harcama meydana getiren Alişan, 3. çocuk söylentisi için “O şekilde bir şey yok ya. İstemiyorum. Yeter iki çocuk iki dadı üç çocuk üç dadı. Yeter! Ekonomik kısıtlamalara gidiyoruz artık.” dedi.

Alişan ın oğlu masaj yaptırıyor #1

Alişan ın oğlu masaj yaptırıyor #2

Alişan ın oğlu masaj yaptırıyor #3

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler