Alp Navruz, görüntü değiştirdi

07.03.2022
Alp Navruz, görüntü değiştirdiİmaj yenleyen meşhur oyuncu Alp Navruz, bıyık bıraktı.


Alp Navruz, imaj değiştirdi

Son olarak ‘Ada Masalı’ adlı dizide Ayça Ayşin Turan ile başrol oynayan Alp Navruz, görüntü değişikliğine gitti. Bıyık bırakan yakışıklı oyuncu, son halini Instagram hesabından yayınladığı fotoğrafla takipçilerinin beğenisine sundu.

“YAPMADIM DEMEM”

32 yaşındaki oyuncu, son halini; “Yapmadım demem” notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.

Kendisi şeklinde oyuncu Ayça Ayşin Turan ile mutlu bir birlikteliği olan Navruz, geçtiğimiz haftalarda da ev aramış olduğu haberleriyle gündeme gelmişti.

İlişkilerinde ileriye dönük bir adım atan oyuncu çiftin, tatillerini beraber geçirmek için Kaz Dağları’nda ya da Urla’da ev arayışına girmiş olduğu öne sürülmüştü. Gözlerden uzak bir aşk yuvası isteyen ikili, istedikleri şeklinde bir ev bulamazsa arsa alıp kendileri inşa edecekler.

Alp Navruz, imaj değiştirdi #1

Alp Navruz, imaj değiştirdi #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.