Altın kaplama Apple Watch 7 duyuruldu! Fiyatı ne kadar?

30.05.2022
Altın kaplama Apple Watch 7 duyuruldu! Fiyatı ne kadar?


Dev teknoloji markalarının cihazlarını dönüştürmesiyle tanınan Caviar, şimdi de Apple Watch 7‘yi elden geçirdi. Moon ve Rivets olmak suretiyle iki değişik Apple Watch 7 serisi tasarlayan Rus şirket; bronz, altın ve titanyum kaplamasıyla merak uyandırdı.

Bronz, altın ve titanyum kaplı Apple Watch 7 göz kamaştırıyor

Daha ilkin iPhone 13, Google Pixel 6 ve Samsung Galaxy S22 şeklinde üst düzey akıllı telefonları altın kaplamalı bir halde sunan Caviar, Apple Watch 7 Triumph‘u duyurdu. Yeni Watch 7 kaplamaları, genel olarak iki konsepte ayrıldı.

Apple’dan M2 işlemcili MacBook Air sürprizi!


Apple’dan M2 işlemcili MacBook Air sürprizi!

Apple Dünya Geliştiricileri Konferansı (WWDC) esnasında M2 işlemcili MacBook Air modelinin tanıtılabileceği ortaya çıktı.

Caviar tarafınca tasarlanan akıllı saatin en acayip modeli Apple Watch 7 Gold Moon şeklinde duruyor. Akıllı saat, İsviçreli Vacheron Constantin ve Patek Philippe tarzında tasarlanmış, üç boyutlu desene haiz bir kasa ile değiştirildi.

Rus firmanın açıklamasına bakılırsa yeni Gold Moon tasarımı, dünyanın en pahalı koleksiyon tabancalarını üreten Gustav Young’ın çalışmasından esinlenerek hazırlandı. Yeni Gold Moon’un kadranı 18 ayar altından, kayışı hakiki timsah derisinden üretildi. Fiyatı ise 25 bin 70 dolar olarak belirlendi.

Fakat Gold Moon’un haricinde daha “ucuz” seçeneklerin bulunduğunu da göz ardı etmeyelim. Bronz kaplı Night Moon versiyonu 3 bin 260 dolar fiyat etiketinden başlıyor ve siyah timsah derisi kayışa yer veriyor. Bu versiyonu yalnız 99 tane üreten Caviar, Gold Moon’u ise 8 adetle sınırı olan tutmuş.

Moon serisindeki altın ve bronz kaplamaların haricinde iki tane Rivets modeli üretildi. Caviar’ın açıklamasına bakılırsa havacılık sınıfı titanyum ile kaplanan Rivets tasarımları, 3 bin dolarlık etiketlere yer veriyor.

Ek olarak gene titanyum kaplı olan fakat lazerle işlenmiş dekoratif desenlere yer veren Line ve Flame versiyonları da sunuluyor. Renk seçeneklerine ve ekran kadranına bakılırsa tutarları değişen bu modellerin de fiyatı 3 bin dolar civarında.

Peki siz altın, bronz ve titanyum kaplamalı bu Apple Watch 7 modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz?Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.