Amber Hear, para ardında

29.09.2022
Amber Hear, para ardında


Johnny Depp ile olaylı bir halde boşanan Amber Heard, ödemesi ihtiyaç duyulan ücretleri karşılamayı reddeden sigorta şirketlerine karşı yeni bir avukat tuttu.

Amber Hear, para peşinde

Johnny Depp ile ortalama iki yıl devam eden evliliğin peşinden olaylı bir halde boşanan Amber Heard milyonlarca dolarlık davayı yitirdi.

Parayı ödememek için büyük bir savaşım gösteren oyuncu ilkin temyiz sürecinde avukatıyla yollarını ayırdı. Heard’ün eski avukatı “Bu, görevi bir başkasına devretmek için muhteşem bir süre. Amber’a ve yeni ekibine, başarıya giden yolda ilerlerken tam ortaklık ve yardım edeceğime söz verdim” şeklinde konuştu.

Tüm bunların peşinden Amber Heard, ödemesi ihtiyaç duyulan milyonlarca dolarlık tazminatı ve mahkeme harcamalarını karşılaması için iki sigorta şirketini ‘zorlaması’ amacıyla bir hukuk ekİbiyle anlaştı.

Amber Hear, para peşinde #1

Sigorta şirketleri ödesin istiyor

Heard’ın harcamaları hemen hemen olaylı Virginia davası başlamadan ilkin bile 8 milyon doların üstüne çıktı. Heard’ün ekibi ise bu ücretlerin sigorta şirketleri olan Travellers Commercial Insurance Company ve New York Marine General Insurance Company tarafınca karşılanmasını istiyor.

Kasıtlı olarak işlenen suçları ödemiyor

Sigorta şirketleri, Amber Heard’ün harcamalarını ödemeyi reddetmişti. Heard’ün ‘fena niyetle’ hareket ettiğine hükmedilmesi buna yol açmıştı. California eyaletindeki yasalara bakılırsa; sigorta şirketleri, müşterilerinin ‘kasıtlı olarak kabahat işlemesi’ durumunda ödeme yapmaktan kaçınabiliyor.

Amber Hear, para peşinde #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.