Amine Gülşe eşi Mesut Özil’in babalar gününü kutladı

Ünlü futbolcu Mesut Özil ile Amine Gülşe çifti gündemden düşmezken, mutlulukları da parmakla gösteriliyor. Sosyal medya hesabını sıklıkla …

21.06.2021
Amine Gülşe eşi Mesut Özil’in babalar gününü kutladı

Ünlü futbolcu Mesut Özil ile Amine Gülşe çifti gündemden düşmezken, mutlulukları da parmakla gösteriliyor. Sosyal medya hesabını sıklıkla kullanan güzel oyuncu Amine Gülşe den bir paylaşım geldi.

Ünlü futbolcu Mesut Özil ile Amine Gülşe 30 Mart’ta dünyaya gelen bebekleri Eda ile magazin gündeminden hiç düşmeyen çiftin mutlulukları da parmakla gösteriliyor. Sosyal medya hesabını sıklıkla kullanan güzel oyuncu Amine Gülşe’den bir paylaşım geldi. Eşi Mesut Özil’in Babalar gününü kutlayan güzel oyuncu anlamlı şeyler yazdı. İşte Amine Gülşe’nin paylaşımı…

Gülşe, paylaştığı fotoğrafa “Eda’ya olan sevgine ve şefkatine hayranım iyi ki varsın seni çok seviyoruz, babalar günün kutlu olsun” yazdı.

Fenerbahçeli futbolcu Mesut Özil, önceki gün eşi Amine Gülşe sosyal medyada paylaşımlarına devam ediyor. Fotoğrafta ikilinin kolundaki saatler ise gözden kaçmadı. 32 yaşındaki yıldız futbolcu, Türkiye satış fiyatı 8 milyon 250 bin TL olan saatiyle pahalı saatler takan birçok Türk ismi solladı.

Mesut Özil’in RM 65- 01 Automatic Split Seconds Chronograph model saatin mekanizması, beş yıllık bir araştırma sonucu üretildi. 600 katman karbon TPT’nin üst üste eklenmesi ile oluşturuldu.

28 yaşındaki Gülşe’nin Richard Mille saatinin fiyatı ise 1 milyon 250 bin TL.

Amine Gülşe’nin RM 07-01 model saati, oniks ve elmas taşlarla süslü. 18 ayar altın kasaya sahip saatin camı safir kristal. Yine 18 ayar altın tokası bulunan saat, Richard Mille tutkunu kadınlar tarafından rağbet görüyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.