Andrew Garfield, tekrardan Spider-Man olmak için şartını deklare etti!

19.01.2022
Andrew Garfield, tekrardan Spider-Man olmak için şartını deklare etti!


Geçtiğimiz senenin Aralık ayında gösterime giren Örümcek-Adam serisinin son filmi Spider-Man: No Way Home, gişe rekorlarını alt-üst etmeye devam ediyor. Film, dünya genelinde toplamda 1.1 milyar dolarlık gişe kazancını geçerek kırılması güç bir rekora imza attı.

160 milyon dolarlık yapım maaliyetini neredeyse 10’a katlayan seri, bilhassa üç değişik Spider-Man’i bir araya getirmesiyle dikkat çekmişti. Kronolojik olarak 2. sırada Örümcek-Adam’ı canlandıran Andrew Garfield, seriye tekrardan dönmek için beklentilerini resmen deklare etti.

Marvel’s Spider-Man, FPS kamerasıyla oynansa nasıl görünürdü?


Marvel’s Spider-Man, FPS kamerasıyla oynansa iyi mi görünürdü?

Sony PlayStation markasının en önemli yapımlarından kabul edilen Marvel’s Spider-Man FPS kamerasıyla oynansa iyi mi görünürdü? İşte cevabı…

Andrew Garfield, seride tekrardan rol alabilir

Daha ilkin Spider-Man serisinde yer almayacağını onlarca kez dile getiren Andrew Garfield, fanatikleri da şaşırtan bir karar alarak yeni üçlemenin son filmimizde beyaz perdeye geri dönmüştü. Son olarak geçtiğimiz günlerde Happy Sad Confused mikrofonlarına konuşan Garfield, seriye niçin döndüğünü ve yeni dönemde Spider-Man serisinde yer alıp almayacağını deklare etti.

spider-man no way home

Andrew Garfield, gerçekleştirdiği röportajda Tobey Maguarie ve Tom Holland ile çalışmanın görkemli bir his bulunduğunu ve onlarla devam etmeyi oldukca istediğini belirtti. No Way Home’da yer almış olduğundan oldukça gururlu ve minnettar bulunduğunu belirten Garfield, seriye dönüş yapmak için ne istediğini de belirtti. Meşhur oyuncu, yeni yapımda bulunmak için tıpkı son filmimizde olduğu benzer halde seyirciyi içine çeken ve karaktere ruh katan bir projeyle gelinmesi gerektirme ettiğini deklare etti.

İşte Garfield’ın filmle ilgili yapmış olduğu açıklamalar:

Bu karakterle devam etmek için gelecek teklife açığım. Buna karşın yeni film, oldukca benzersiz, hususi ve hem seyirciye hem de karaktere yeni şeyler katacak bir proje olmalı. Bence yapılması gereksinim duyulan keyifli, benzersiz, acayip ve beklenmedik bir şey var. Bunun ne olduğundan güvenli değilim, fakat bunu çözebilirsek, bu oldukca keyifli olur.

Peki sizler meşhur Hollywood oyuncusunun yapmış olduğu açıklamalarla ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce de Garfield’ın yeni filmimizde de yer alması izleyici tarafınca memnuniyetle karşılanacak mı? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.