Annemizi Saklarken: Sosyopat Dündar kimdir? Kutsi canlandırıyor! Sosyopat testi nedir? Sosyopat testi iyi mi yapılır?

29.12.2021
Annemizi Saklarken: Sosyopat Dündar kimdir? Kutsi canlandırıyor! Sosyopat testi nedir? Sosyopat testi iyi mi yapılır?


Annemizi Saklarken: Sosyopat Dündar kimdir? Kutsi canlandırıyor! Sosyopat testi nedir? Sosyopat testi nasıl yapılır?

Annemizi Saklarken dizisinde sosyopat karakterler dikkat çekti. Dizinin seyircileri sosyopat testine yönelik detayları araştırıyor. İşte sosyopat testi nedir, iyi mi yapılır? sorusuna dair bilgiler…

Kutsi, Annemizi Saklarken dizisinde Sosyopat Dündar karakteri ile izleyenleri şaşırtmayı başardı. Sosyopat Dündar karakteri ise toplumsal medyada büyük beğeni topladı.

Sosyopat nedir? 
 
Sosyopat kelimesi STAR TV’de gösterilen Annemizi Saklarken dizisinde dikkat çekti. Sosyopat kişiler çoğu zaman başkalarının duygularını anlayamaz ve empati kabiliyeti düşüktür. Sosyopat kişiler kurallara uymaz, kuralları çiğnerler. Sosyopat kişiler sebep oldukları ziyanı umursamaz ve bundan suçluluk duymazlar. Anlık ve süratli kararlar verebilirler. Ek olarak dostlarını, aile fertlerini, iş dostlarını, hatta yabancıları bile denetlemek için akıl oyunları oynayabilirler.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.