Apple, yeni bir mağaza açtı: Bir ilki sunuyor!

22.05.2022
Apple, yeni bir mağaza açtı: Bir ilki sunuyor!


Apple, Çin’in Wuhan kentinde yeni bir mağaza açtı. Bu mağazada ötekilerden değişik olarak birçok ayrıcalık yer ediniyor. Teknoloji devi, yeni mağazasını daha aydınlık hale getirmek için granit zeminler ve ahşap duvarlar kullandığını deklare etti. Peki, yeni mağazanın ötekilerden farkı nedir? Habere hep birlikte göz atalım.

Apple, yeni mağaza için teslimat alanı hazırladı!

Teknoloji devi Apple, Çin’de açmış olduğu yeni mağazasında müşterilerinin çevrim içi olarak verdiği siparişlerin daha kolay teslim almasını sağlayacak hususi bir teslimat alanı yapmış oldu. Apple Wuhan perakende mağazası, müşterilerin firmanın üyeleriyle bağlantı kurmaya yeni fikirler keşfetmeye de yarayacak.

Apple Music için bir zam daha kapıda!


Apple Music için bir zam daha kapıda!

Apple Music geçtiğimiz ay vatanımızda fiyatlarına zam yapmış oldu. Şimdi ise bazı diğeri ülkelerde fiyat artışı olacağını söylemiş oldu.

Teknoloji devi Apple, yeni mağaza açılışıyla ilgili şu açıklamayı yapmış oldu:

“Apple Mağazamızı Hubei Eyaletinde açmaktan daha heyecanlı olamazdık. Bu perakende mağazası Çin’e ilk kez yeni tasarım ögeleri getiriyor ve müşterilere fikirleri keşfetmeleri, Apple ürünleri hakkında daha oldukça informasyon edinmeleri yada mağazadan çevrim içi sipariş almayı kolaylaştırmaları için daha oldukça yol sunuyor.”

Yeni Apple mağaza içinde bununla beraber müşterilerin Today at Apple etkinliklerine katılacağı bir alan da sunacak. Müşteriler; mağazada fotoğrafçılık, video, müzik, sanat ve tasarım benzer halde daha birçok alanda kursa katılacak.

Geçtiğimiz günlerde ikinci perakende mağazasını açan bir diğeri teknoloji devi Google da benzer bir düzenleme yapmıştı. Şirket müşteriler için yeni oluşturulan mağazada fotoğrafçılık etkinliği düzenleyeceğini dile getirmişti. Büyük markalar, bu etkinlerle müşterilerinin samimiyetini kazanmak istiyor.

Siz okuyucularımız bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce büyük markaların bu etkinlikleri müşterilerin samimiyetini kazanması açısından etkili mi? Düşüncelerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

ETİKETLER: , , , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.