Apple’ın iCloud hizmetinde kesinti yaşanıyor!

26.01.2022
Apple’ın iCloud hizmetinde kesinti yaşanıyor!


Akşam saatlerinde Apple’ın iCloud hizmetinde erişim sorunları yaşanmaya başladı. Toplumsal medyada paylaşılan kullanıcı raporlarına bakılırsa neredeyse sebebi belli olmayan bir problem kullananların Fotoğraflar, Game Center, iCloud Yedekleme benzer halde önemli uygulamalara erişmelerine sebep oluyor. Apple, iPhone kullanıcılarına hususi makro fotoğraf yarışması başlattı iPhone 13 Pro ve Pro Max kullanıcılarının katılacağı ‘Shot on iPhone Challenge’ […]

Akşam saatlerinde Apple’ın iCloud hizmetinde erişim sorunları yaşanmaya başladı. Toplumsal medyada paylaşılan kullanıcı raporlarına bakılırsa neredeyse sebebi belli olmayan bir problem kullananların Fotoğraflar, Game Center, iCloud Yedekleme benzer halde önemli uygulamalara erişmelerine sebep oluyor.

Apple, iPhone kullanıcılarına özel makro fotoğraf yarışması başlattı


Apple, iPhone kullanıcılarına hususi makro fotoğraf yarışması başlattı

iPhone 13 Pro ve Pro Max kullanıcılarının katılacağı ‘Shot on iPhone Challenge’ yarışması 16 Şubat’a kadar sürecek.

Apple, iCloud erişim sorununu doğruladı

Öte taraftan anlık rapor bildirim platformu Downdetector’de de son 30 dakika içinde paylaşılan kullanıcı raporlarının sayısında büyük bir yükseliş eğilimi olduğu gözüküyor. Apple, Sistem Durumu sayfasında problemi doğruladı. Sayfada yer edinen bilgiye bakılırsa; Fotoğraflar, Game Center, iCloud web uygulamaları (icloud.com), iCloud Yedekleme, iCloud Mail, iCloud Gizleme Alanı Yükseltmeleri hizmetlerinde sorun devam ediyor.

apple icloud
Apple’ın Sistem Durumu sayfasına bakılırsa bazı iCloud hizmetlerinde sorun yaşanıyor.

Kullanıcı raporlarına bakılırsa iCloud erişim problemi dün öğleden beri devam ediyor. Apple ise bu sabahın erken saatlerinde problemin giderildiğini söylemiş, Sistem Durumu sayfasını da “Sorun yok” olarak güncellemişti. Bir tek şirket, bağlantı problemininin devam etmiş olduğu yönünde şikayetler gelmeye devam edince sayfayı bir kez daha güncelleyerek iCloud kesintisinin devam ettiğini doğruladı.

Mevzuyla ilgili Apple’dan yeni güncellemeler geldikçe habere ekleyeceğiz.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.