Apple’ın tanıtacağı ürünler, o ülkede ortaya çıktı!

02.02.2022
Apple’ın tanıtacağı ürünler, o ülkede ortaya çıktı!


Bir süre ilkin piyasa kıymeti 3 trilyon doları aşan ilk şirket ünvanının sahibi olan Apple için 2022 yılı bir fazlaca yoğun geçecek. Şirket, gelecek aylarda bir bahar etkinliği düzenleyecek ve uzunca bir süredir beklenen ürünlerini vitrine çıkaracak. Hatta etkinlikte tanıtılması beklenen ürünlerden bazıları, değişik ülkelere denetim amacıyla gönderilmeye başlandı. Apple’dan görselliğe önem veren yeni patent! […]

Bir süre ilkin piyasa kıymeti 3 trilyon doları aşan ilk şirket ünvanının sahibi olan Apple için 2022 yılı bir fazlaca yoğun geçecek. Şirket, gelecek aylarda bir bahar etkinliği düzenleyecek ve uzunca bir süredir beklenen ürünlerini vitrine çıkaracak. Hatta etkinlikte tanıtılması beklenen ürünlerden bazıları, değişik ülkelere denetim amacıyla gönderilmeye başlandı.

Apple’dan görselliğe önem veren yeni patent!


Apple’dan görselliğe önem veren yeni patent!

Apple, görselliğe önem veren yeni bir patent aldı. Gerekmediğinde düğmelerin gözükebilirliğini kapatıyor. İşte detaylar…

Apple’ın tanıtacağı yeni çıkan ürünler Hindistan’da ortaya çıktı

Sektörde güvenilir sızıntılarıyla ön plana çıkan 91mobiles, Apple’ın 5G destekli yeni iPhone SE, A15 Bionic işlemcili yenilenmiş iPad Air ve bütçe dostu bir iPad modelini Hindistan’a denetim amacıyla gönderdiğini duyurdu.

Temsili görsel

iPhone SE; A2595, A2783 ve A2784 model numaraları ile ülkeye giriş yapmış oldu. Bununla beraber akıllı telefonun fiyat etiketi ise 300 dolar seviyelerinde. Öte taraftan cihazın bir süredir sızıntılarla ve raporlarla gündemde olan iPhone SE 3’ün aksine iPhone SE Plus olduğu iddia ediliyor.

A15 Bionic işlemcili yenilenmiş iPad Air ise A2588 ve A2589 model numaraları ile ülkeye girdi. Wi-Fi ve Wi-Fi + Cellular versiyonları ile ithal edilen cihazın iPad Air 5 olarak adlandırılması ümit ediliyor. Tabletin fiyat etiketi ise 500 ila 700 dolar içinde değişiyor.

Temsili görsel

A2757 ve A2589 model numaralarıyla gelen uygun fiyatlı iPad ile ilgili şu an için oldukca fazla detay yok. Bir tek tabletin 300 dolar seviyelerinde bulunduğunu ve nispeten düşük fiyatıyla rekabeti bir üst seviyeye çıkaracağını belirtmekte yarar var.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Gelecek günlerde aylarda düzenlenecek Apple etkinliğinde neler bekliyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından yada SDN Forum‘dan bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.