Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler evlendi! Düğünde yaşanan panik…

Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler, bu akşam nikah masasına oturdu. Beşiktaş’ta lüks bir otelde düzenlenen düğün törenine 200 kişi katıldı …

23.09.2021
Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler evlendi! Düğünde yaşanan panik…

Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler, bu akşam nikah masasına oturdu. Beşiktaş’ta lüks bir otelde düzenlenen düğün törenine 200 kişi katıldı. Düğünde yaşanan ufak kaza, panik havası yaşattı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Aile ve yakın arkadaşlarının katıldığı 200 kişilik bir düğünle evlenen çiftin hem koronavirüs vakaları hem de iş yoğunlukları nedeniyle balayı yapmayacakları öne sürüldü. Arda Türkmen dün akşam yanında olan dostlarına ve iyi dileklerde bulunan sevenlerine teşekkür etti: “Güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz.”

DÜĞÜNDE MAYTAP KRİZİ

Düğün alanına giren ünlü çifti, arkadaşları ellerinde maytaplarla karşıladı. Ancak maytaplardan birisinin sosyal medya fenomeninin eteğinde takılmasıyla korku dolu anlar yaşandı. Panik yaşayan davetliler, gelinin eteğinden maytabı alarak eteğin yanmasına son anda engel oldu.

Geçtiğimiz günlerde görüntülenen Melodi Elbirliler, evlilik hazırlıklarını tamamladıklarını duyurmuştu. Elbirliler, şunları söylemişti:

“Düğün tarihi belli fakat günü paylaşmak istemiyorum. Sadece yaz bitmeden diyebilirim. Hazırlıklar tamamlandı. Gelinliğimi de satın aldım” 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.