Aşırı sağcı Yahudiler, Tel Aviv’de AA kameramanına hücum etti

06.01.2022
Aşırı sağcı Yahudiler, Tel Aviv’de AA kameramanına hücum ettiAşırı sağcı Yahudiler, İsrail’in başkenti Tel Aviv’de Filistinli tutuklu Hişam Ebu Hevaş’ın yatmış olduğu hastane önünde çekim yapmak için bekleyen AA Kameramanı Fayiz Ebu Rumeyle’yi darbetti.


Aşırı sağcı Yahudiler, Tel Aviv’de AA kameramanına saldırdı

Tel Aviv’deki Assaf Harofeh Hastanesi önünde bekleyen Ebu Rumeyle ile aynı bölgede bulunan aşırı sağcı Yahudiler içinde münakaşa yaşandı.

ÇEKİM İÇİN BEKLEYEN AA KAMERAMANINA SALDIRDI

Aşırı sağcı Yahudiler, İsrail’in başkenti Tel Aviv’de Filistinli tutuklu Hişam Ebu Hevaş’ın yatmış olduğu hastane önünde çekim yapmak için bekleyen AA Kameramanı Fayiz Ebu Rumeyle’yi hakaretler eşliğinde darbetti.

Aşırı sağcı Yahudiler, Tel Aviv’de AA kameramanına hücum etti – VİDEO

İSRAİL POLİSİ MÜDAHALE ETTİ

Çevrede bulunan İsrail polisi vakaya müdahale ederken, minimum iki aşırı sağcı Yahudiyi gözaltına aldı.

Aşırı sağcı Yahudiler, Tel Aviv’de AA kameramanına saldırdı #1

Ağır darbelere maruz kalan Ebu Rumeyle, ilk yardım ekiplerinin müdahalesinin arkasından hastaneye kaldırıldı.

Anadolu Ajansı (AA) kameramanı Fayiz Ebu Rumeyle, geçen yıl 10 Mayıs’ta, işgal altındaki Doğu Kudüs’te bulunan Mescid-i Aksa’daki vakaları takip ederken de İsrail polisinin saldırısına uğramıştı.

Aşırı sağcı Yahudiler, Tel Aviv’de AA kameramanına saldırdı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.