Asiye bayıldı mı öldü mü?

22.02.2022
Asiye bayıldı mı öldü mü?Kardeşlerim’in gösterilen son fragmanında; Asiye’nin bayılmış olduğu ve Zirve’un onu kollarında taşımış olduğu görüldü. İşler iyice çıkmaz girerken, Ömer ise hüngür hüngür ağlamaya başladı.


Kardeşlerim 41. bölüm 2. fragmanı: Asiye bayıldı mı öldü mü?

NG Medya yapımı imzalı, ilk kısmı 20 Şubat 2021 tarihinde gösterilen, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin yapmış olduğu, senaristliği Gül Abus Semerci tarafınca kaleme alınan Kardeşlerim, yeni bölümleri ile devam ediyor.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk benzer biçimde adların yer almış olduğu dizi, hüzünlü bir hikayeyi mevzu alıyor.

ATV ekranlarında gösterilen ve anne-babasız kalan kardeşlerin yaşam mücadelesini özetleyen diziden yeni fragman geldi.

Gösterilen fragmanda; Asiye ve Zirve’un sempatik hitabı yer aldı. Adiye ona umutla bakan Zirve’a “Seviyorum Zirve” dedi.

Bu sözler Zirve’u heyecanlandırdı sadece işler istenildiği benzer biçimde gitmedi ve Asiye bayıldı. Asiye kucaklayarak imdadına yetişen Zirve, onu evden çıkardı.

Ömer ise gözyaşlarını tutamazken, hayatta gene işlerin istediği benzer biçimde gitmediğini söylemiş oldu. İşte Kardeşlerim 41. bölüm 2. fragmanı…

Kardeşlerim 41. bölüm 2. fragmanı İZLE

Kardeşlerim 41. bölüm 2. fragmanı: Asiye bayıldı mı öldü mü?  #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.