Aslan Burcu Özellikleri

19.05.2020
Aslan Burcu Özellikleri

Aslanın, orman kralı olduğu bilinir. İşte, aslan burcu olan kişilerde hayatın lideri denilebilir. 24 Temmuz – 21 Ağustos tarihleri arasında doğan kişiler aslan burcuna mensuplardır. Lider kişilikleri ile ön plana çıkan bu insanlar, yaşamda her yerde ön planda olmak isterler. Lider ruhları, bu durumun sebebidir. Dilerseniz, aslanlar ile neredeyse aynı özellikleri taşıyan bu burcu biraz daha yakından tanıyalım. İşte, aslan burcu özellikleri

  • Aslan Burcu Grubu: Ateş, pozitif
  • Aslan Burcu Gezegeni: Güneş
  • Aslan Burcu Rengi: Turuncu, kehribar, altın sarısı
  • Şanslı Sayı: Bir ve Dört
  • Şanslı Gün: Pazar
  • Anlaşamadığı Burç: Kova

Aslan burcu olan kişiler her ne kadar lider yapıda olsalar da kibirlerinden de kurtulamazlar. Belki de lider olan yapıları ego ile özdeşleşip, bu duyguyu yaratıyordu. Tabi, orası bilinmez. Fakat, bu insanlar genel olarak güçlü bir kibre sahiptir. Dikkatli olunmasında fayda var.

Aslan Burcu Kişisel Özellikleri

Aslan burcu özellikleri arasında en belirgini yönetimdir. Bu insanlar, her şeyin başında olmak ister. Lider yapıları buna engel olamaz. Bu kişilerin yönetim isteği sadece lafta değildir. Ayrıca, çok güçlü bir organize etme yeteneğine sahiptirler. Bu yüzden de bu özelliğin hakkını vermektedirler.

Düşüncelerini başkalarına kabul ettirme eğilimindedirler. Ayrıca, başkasının hayatına karışma gibi özellikleri de vardır. Bunun için de bazı kişiler iyi anlaşamayabilirler.

Güler yüzleri ile yardımseverliği kendine görev edinen aslan burcu kişileri, çeşitli konularda çok olgundur. Bunun sebebi ise liderlikten gelen olgunluk özelliğidir. Eğer, aslan burcuna bir yanlış yaparsanız sizi olgunluk ile karşılayabilir. Ancak, aslan burcuna hainlik girişiminde bulunursanız, ömür boyu size kin güdebilir.

Sabırlı diye nitelendirebiliriz aslan burcu olan kişileri. Fakat, sabırları taşarsa korkulması gerekir. Sabrı taştıktan sonra dahi mertçe ve dürüstçe bir tepki veren aslan burçları, zor günlerinde dostlarına yardım etmekten de geri durmazlar.

Aslan Burcu Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu özellikleri konusuna fiziksel açıdan bakmak gerekirse; ilk olarak gözümüze çarpan uzun boylarıdır. Omuzları geniş ve kas ypaıları gelişmiştir. Saçları genelde açık renkli ve tenleri beyaz renklidir.

 

YAZAR BİLGİSİ
Web Hane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.