Aslı Bekiroğlu’na Sulh Akarsu tepkisi

02.06.2022
Aslı Bekiroğlu’na Sulh Akarsu tepkisiAslı Bekiroğlu, rol alacağı filmin mevzusu olan Sulh Akarsu sorusuna verdiği yanıtla tepki topladı.


Aslı Bekiroğlu'na Barış Akarsu tepkisi

2007 senesinde geçirdiği trafik kazası sonrası yaşamını kaybeden müzisyen Sulh Akarsu’nun yaşamı film oluyor. Bekiroğlu, kadrosunda yer alacağı film hakkında konuştu.

Törende ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bekiroğlu, filmimizde Akarsu’nun kız arkadaşını Merve’yi oynayacağını söylemiş oldu.

Gülerek yanıt verdi

Şarkıcının yaşamını araştırdığını söyleyen Bekiroğlu, bir muhabirin “Sulh beyin ağlatısal bir ölümü oldu ne söylemek istersiniz?” sorusu üstüne tepki çekecek bir cevap verdi. Soruya gülerek yanıt veren oyuncu, “Ne diyeyim hayatım başı sağ olsun ne denir” dedi.

Aslı Bekiroğlu, gelen tepkilerin peşinden ise Instagram hesabından izahat yapmış oldu. Meşhur oyuncu, özür dileyerek rol alacağı filmden ayrıldığını duyurdu.

“Projeden çekiliyorum”

Bekiroğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Önceki akşam katıldığım yoldam ödülleri davetinde, giyim ve yoldam üstüne konuşurken yakında çekimleri başlamış olacak olan Sulh Akarsu’nun yaşamını özetleyen beyaz perde filmi hakkında peş peşe sorular geldi. Proje hakkında konuşma iznim olmadığı için spoiler verme korkusuyla o an filmle ilgili soruları gülümseyerek geçiştirmeye çalışırken ortaya çıkan çömez çabam, sanatçının ve kız arkadaşının sevenleri tarafında yanlış anlaşıldı ve üzüntüyle karşılandı. İsteyeceğim son olarak şey bu şekilde algılanmaktı. Çocukluğundan beri hikayesine ve anısına büyük saygı duyduğum, bundan dolayı filmimizde yer almayı oldukça istediğim sanatçının yakınları ve sevenlerinden tüm samimiyetimle özür arzuluyorum. Filmin zarar görmemesi ve sanatçının sevenlerinin daha çok üzülmemesi için projeden çekiliyorum.”

Aslı Bekiroğlu na Barış Akarsu tepkisi #1

Aslı Bekiroğlu na Barış Akarsu tepkisi #2

Aslı Bekiroğlu na Barış Akarsu tepkisi #3

Aslı Bekiroğlu na Barış Akarsu tepkisi #4

Aslı Bekiroğlu na Barış Akarsu tepkisi #5

Aslı Bekiroğlu na Barış Akarsu tepkisi #6

Aslı Bekiroğlu na Barış Akarsu tepkisi #7

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir